O "Kanato" i "Adrenalinie". Spotkanie z reżyserkami w "Trójce pod Księżycem"
Piszą sztuki, reżyserują spektakle i światło, projektują scenografię. Prowadzą ważne teatralne sceny. To nie jest rywalizacja. To ważne głosy we współczesnym teatrze polskim. W "Trójce pod Księżycem" 5 czerwca gościliśmy dwie reżyserki - Magdalenę Małecką-Wippich i Ewę Galicę.