"Lista przebojów Trójki" - trwa zwycięska passa duetu Lipnicka / Domagała

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
"Lista przebojów Trójki" - trwa zwycięska passa duetu Lipnicka / Domagała
Anita Lipnicka i Paweł Domagała ponownie zwyciężyli w 107. notowaniu "Listy przebojów Trójki"Foto: PAP/Grzegorz Michałowski

Powracające na podium Cztery Pory Miłowania nie zdołały zagrozić Anicie Lipnickiej i Pawłowi Domagale. Ich "Nic za złe" kolejny tydzień z rzędu utrzymał się na szczycie "Listy przebojów Trójki".

Jeszcze niedawno Cztery Pory Miłowania parokrotnie zajmowały pierwsze miejsce na "Liście przebojów Trójki" z utworem "Pani mi mówi". Zespół na chwilę pożegnał się z podium, by w pierwszym kwietniowym notowaniu powrócić tam i zająć trzecie miejsce. Na tym jednak - przynajmniej na razie - zakończył się ich powrót na szczyt. Zmian nie zaobserwujemy również na wyższych stopniach podium - drugie miejsce niezmiennie zajął "Amsterdam", czyli solowy utwór Anity Lipnickiej.

Z pierwszą dwudziestką pożegnały się w tym tygodniu "Przetańczone serca" formacji Pablopavo i Ludziki, "Friend or Foe" grupy Riverside oraz "Human" Lenny'ego Kravitza. A jak radzą sobie debiutanci z poprzedniego notowania? Na razie nie wywołali poruszenia. Trzy ostatnie pozycje w notowaniu zajęły kolejno "Chodziliśmy nocami" duetu DIMoN i Nosowska, "Split Screen" formacji Kings Of Leon i "Crack Cocaine", czyli trio Billy Morrison, Ozzy Osbourne i Steve Stevens.

>>>Zobacz wyniki 107. notowania "Listy przebojów Trójki"!<<<

"Lista przebojów Trójki" to zestawienie 20 piosenek, które najbardziej przypadły do gustu słuchaczom Programu 3 Polskiego Radia. Dodatkowo w zestawie do głosowania znajduje się 13 propozycji. Każdy słuchacz głosuje za pośrednictwem Trójkowej aplikacji lub strony internetowej stacji na maksymalnie 10 różnych (nie tych samych) utworów wybranych z listy, prezentowanych w czasie audycji. 

Każdy uczestnik głosowania może oddać maksymalnie 10 głosów na różne utwory w danym tygodniowym notowaniu LPT, przyznając wybranym utworom punkty od 1 do 10, przy czym przyznana liczba punktów nie może się powtarzać. Każdy uczestnik głosowania może oddać liczbę głosów mniejszą niż maksymalna. Głosowanie zamykamy w piątek w samo południe.

***

Na "Listę przebojów Trójki" w piątek (12 kwietnia) zaprosił Tomasz Żąda.

Polecane