"Lista przebojów Trójki" – podwójny triumf Anity Lipnickiej!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
"Lista przebojów Trójki" – podwójny triumf Anity Lipnickiej!
Anita Lipnicka zdominowała "Listę przebojów Trójki"Foto: FOTON/PAP

"Amsterdam" Anity Lipnickiej to wciąż najbardziej popularny utwór na "Liście przebojów Trójki". Ale to może się zmienić już za tydzień, bo rewelacyjny debiut na drugiej pozycji zanotowała piosenka "Nic za złe" w wykonaniu Pawła Domagały i… Anity Lipnickiej!

"Nic za złe" to już czwarty singiel promujący najnowszy solowy album byłej wokalistki grupy Varius Manx, zatytułowany "Śnienie". Tym razem Anita występuje w duecie ze śpiewającym aktorem Pawłem Domagałą. Piosenka tak bardzo przypadła do gustu słuchaczom Trójki, że wskoczyła od razu na drugie miejsce listy i jest najpoważniejszą kandydatką do zdetronizowania utworu "Amsterdam", który już trzeci raz z rzędu znalazł się na szczycie notowania.

źródło: YouTube / Anita Lipnicka

Fani Lipnickiej mają więc powody do radości, szczególnie że już 1 marca artystka rozpoczyna intensywną trasę koncertową, w ramach której do połowy czerwca odwiedzi prawie trzydzieści polskich miast.  

>>>Zobacz wyniki 99. notowania "Listy przebojów Trójki"!<<<

"Lista przebojów Trójki" to zestawienie 20 piosenek, które najbardziej przypadły do gustu słuchaczom Programu 3 Polskiego Radia. Dodatkowo w zestawie do głosowania znajduje się 13 propozycji. Każdy słuchacz głosuje za pośrednictwem Trójkowej aplikacji lub strony internetowej stacji na maksymalnie 10 różnych (nie tych samych) utworów wybranych z listy, prezentowanych w czasie audycji.

Każdy uczestnik głosowania może oddać maksymalnie 10 głosów na różne utwory w danym tygodniowym notowaniu LPT, przyznając wybranym utworom punkty od 1 do 10, przy czym przyznana liczba punktów nie może się powtarzać. Każdy uczestnik głosowania może oddać liczbę głosów mniejszą niż maksymalna. Głosowanie zamykamy w piątek w samo południe.

***

Na "Listę przebojów Trójki" w piątek (23 lutego) zaprosił Tomasz Miara.

Polecane