"Lista przebojów Trójki". "Amsterdam" na topie, czyli powrót Anity Lipnickiej

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
"Lista przebojów Trójki". "Amsterdam" na topie, czyli powrót Anity Lipnickiej
Anita Lipnicka ponownie na szczycie "Listy przebojów Trójki"Foto: Darek Kawka

Piosenki "Pani mi mówi" grupy Cztery Pory Miłowania i "Szkło" formacji Echa zajęły dwa pierwsze miejsca w ubiegłotygodniowym wydaniu listy. Podium zamknęła Anita Lipnicka z kawałkiem "Amsterdam". I właśnie z trzeciego miejsca podjęła atak, który przyniósł jej sukces.

Jednak, prawdę mówiąc, najciekawsze rzeczy dzieją się poza podium. Oto Paula Roma, która zadebiutowała na 10. miejscu awansowała w tym tygodniu na czwarte. Jeśli nie dostanie zadyszki, jej "Płonę" w kolejnym notowaniu zamelduje się na topie.

Warto też obserwować Marka Knopflera, który może nie w tak spektakularny sposób, ale jednak prze do góry: z 13. pozycji awansował na ósmą. Kto wie, gdzie "Ahead Of The Game" w jego wykonaniu dotrze za tydzień…

Mark Knopfler – Ahead Of The Game (Official Video)/YouTube Mark Knopfler

>>>Zobacz wyniki 97. notowania "Listy przebojów Trójki"!<<<

"Lista przebojów Trójki" to zestawienie 20 piosenek, które najbardziej przypadły do gustu słuchaczom Programu 3 Polskiego Radia. Dodatkowo w zestawie do głosowania znajduje się 13 propozycji. Każdy słuchacz głosuje za pośrednictwem Trójkowej aplikacji lub strony internetowej stacji na maksymalnie 10 różnych (nie tych samych) utworów wybranych z listy, prezentowanych w czasie audycji.

Każdy uczestnik głosowania może oddać maksymalnie 10 głosów na różne utwory w danym tygodniowym notowaniu LPT, przyznając wybranym utworom punkty od 1 do 10, przy czym przyznana liczba punktów nie może się powtarzać. Każdy uczestnik głosowania może oddać liczbę głosów mniejszą niż maksymalna. Głosowanie zamykamy w piątek w samo południe.

***

Na "Listę przebojów Trójki" w piątek (9 lutego) o godz. 19.05 zaprosił Tomasz Miara.


Polecane