"Lista przebojów Trójki". Doskonały debiut nowego singla Pauli Romy

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
"Lista przebojów Trójki". Doskonały debiut nowego singla Pauli Romy
Paula RomaFoto: Ola Bodnarvs/Warner Music Poland/mat. prasowe

Przed tygodniem zespół Echa z piosenką "Szkło" sensacyjnie zdetronizował Cztery Pory Miłowania i został zwycięzcą 95. notowania "Listy przebojów Trójki". Jednak w kolejnym tygodniu grupie nie udało się obronić miejsca na szczycie. Warto zwrócić jednak uwagę na wokalistkę Paulę Romę, która z utworem "Płonę" zadebiutowała na 10. miejscu. Czy stać ją będzie na więcej?

Paula Roma to pseudonim artystyczny Pauliny Elżbiety Romaniuk-Jasińskiej, 30-letniej piosenkarki, kompozytorki, autorki tekstów i scenariuszy teledysków. Ma w swoim dorobku artystycznym m.in. wydany w 2022 roku album "Cholerne pragnienie", a także występy na kilku festiwalach muzycznych i jako suport grupy Kwiat Jabłoni.

"Płonę" to najnowszy singiel Pauli Romy, zapowiadający bezpośrednio jej drugi album "Ta, co płonie z Miłości", który ma się ukazać dokładnie za tydzień, 9 lutego. Czy także za tydzień piosenka awansuje na Liście Przebojów Trójki?


Paula  Roma – Płonę [Official MUsic Video]/YouTube Paula Roma


>>>Zobacz wyniki 96. notowania "Listy przebojów Trójki"!<<<

"Lista przebojów Trójki" to zestawienie 20 piosenek, które najbardziej przypadły do gustu słuchaczom Programu 3 Polskiego Radia. Dodatkowo w zestawie do głosowania znajduje się 13 propozycji. Każdy słuchacz głosuje za pośrednictwem Trójkowej aplikacji lub strony internetowej stacji na maksymalnie 10 różnych (nie tych samych) utworów wybranych z listy, prezentowanych w czasie audycji.

Każdy uczestnik głosowania może oddać maksymalnie 10 głosów na różne utwory w danym tygodniowym notowaniu LPT, przyznając wybranym utworom punkty od 1 do 10, przy czym przyznana liczba punktów nie może się powtarzać. Każdy uczestnik głosowania może oddać liczbę głosów mniejszą niż maksymalna. Głosowanie zamykamy w piątek w samo południe.

***

Na "Listę przebojów Trójki" w piątek (2 lutego) o godz. 19.05 zaprosił Tomasz Miara.

Polecane