Koncert Elvisa? Najbliższy już w listopadzie!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Koncert Elvisa? Najbliższy już w listopadzie!
Koncert "Elvis Evolution" będzie miał miejsce w listopadzie w Londynie. Cyfrowa wersja awatara zmarłego króla rock and rolla zostanie zaprezentowana podczas wyświetlania w tle na wielkim ekranie starych zdjęć ikony muzyki.Foto: Ferrari Press/ East News

Koncert Elvisa? To możliwe. Cyfrowa wersja awatara zmarłego króla rock and rolla zostanie zaprezentowana w listopadzie w Londynie podczas koncertu "Elvis Evolution". Jak dodają organizatorzy, hologram zostanie wyświetlony na tle wielkiego ekranu pełnego starych zdjęć ikony muzyki.

  • Program AI pochodzi od brytyjskiej firmy, która zajmuje się rozrywką immersyjną. Program powstał we współpracy z firmą, która jest właścicielem posiadłości Elvisa Presleya.
  • Andrew McGuinness, założyciel i dyrektor naczelny Layered Reality, powiedział: "Elvis Evolution to hołd nowej generacji dla muzycznej legendy, jaką jest Elvis Presley".
  • Cyfrowa wersja awatara zmarłego króla rock and rolla zostanie zaprezentowana w listopadzie w Londynie.


- Elvis utrzymuje status supergwiazdy na całym świecie, a ludzie nie chcą już siedzieć i biernie odbierać rozrywki. Chcą być jej częścią - wskazują twórcy show. - Będzie to niezapomniane przeżycie i obowiązkowy punkt dla fanów i wielbicieli Elvisa na całym świecie; ludzie mogą wejść w świat Elvisa, doświadczyć jego niezwykłe muzyczne dziedzictwo - dodają. 

Najczęściej czytane

Elvis ponownie na scenie

Jak głosi zapowiedź, koncert zmarłego w 1977 roku Elvisa ma sprawić, że "wszystkim opadną szczęki". Co więcej, po zakończeniu show, cyfrowy Presley osobiście zaprosi gości na afterparty. - Zatarte zostaną granice między rzeczywistością a fantazją. Cyfrowy Elvis zaprezentuje swoje najbardziej znane piosenki i ruchy po raz pierwszy na brytyjskiej scenie. Wszystkich fanów Elvisa czekają niezapomniane przeżycia - deklarują autorzy show.

Elvis Presley AI concert announced for London/ The Times and The Sunday Times

Podobno są już plany, aby koncert pojawił się także w Las Vegas, Berlinie i Tokio. 

PAP/zch/kk

Polecane