"Lista przebojów Trójki". Nowości szturmują notowanie!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
"Lista przebojów Trójki". Nowości szturmują notowanie!
Najnowszy album studyjny Korteza, zatytułowany "Naucz mnie tańczyć", ukaże się 10 listopada 2023 rokuFoto: Polskie Radio

Kaśka Sochacka ponownie pnie się w notowaniu! W 83. zestawieniu "Listy przebojów Trójki" wokalistka zadebiutowała na pozycji 12 piosenką "Madison. Po piętach jednak depcze jej inna nowość, to Kortez i jego singiel "Nie było to pisane nam". Nie są to jednak jedyne nowości, na które głosowali Słuchacze Programu 3 Polskiego Radia. 

Utwór Korteza "Nie było to pisane nam" swoją premierę miał na początku jesieni. Od niedawna nowym utworem mogą się także cieszyć wielbiciele Kaśki Sochackiej, której utwór "Madison" zapowiada zbliżającą się drugą płytę studyjną artystki.

Dla kogo podium "Listy przebojów Trójki"?

Po tygodniowej przerwie na pozycję lidera zestawienie wróciła formacja Cztery pory miłowania z kompozycją "Pani mi mówi". Spychając na drugie miejsce "Amsterdam" Anity Lipnickiej. Oczko do góry wspina się grupa "Depeche Mode z utworem "Ghosts Again". Czyżby zapowiedź powrotu na szczyt?

>>>Zobacz wyniki 83. notowania "Listy przebojów Trójki"!<<<

"Lista przebojów Trójki" to zestawienie 20 piosenek, które najbardziej przypadły do gustu słuchaczom Programu 3 Polskiego Radia. Dodatkowo w zestawie do głosowania znajduje się 13 propozycji. Każdy słuchacz głosuje za pośrednictwem Trójkowej aplikacji lub strony internetowej stacji na maksymalnie 10 różnych (nie tych samych) utworów wybranych z listy, prezentowanych w czasie audycji.

Każdy uczestnik głosowania może oddać maksymalnie 10 głosów na różne utwory w danym tygodniowym notowaniu LPT, przyznając wybranym utworom punkty od 1 do 10, przy czym przyznana liczba punktów nie może się powtarzać. Każdy uczestnik głosowania może oddać liczbę głosów mniejszą niż maksymalna. Głosowanie zamykamy w piątek w samo południe.

***

Na "Listę przebojów Trójki" w piątek (3 listopada) o godz. 19.05 zaprosił Tomasz Miara.

Polecane