Konkurs "Trójka z Wojciechem Młynarskim"

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Konkurs "Trójka z Wojciechem Młynarskim"
Wojciech MłynarskiFoto: NAC

Konkurs "Trójka z Wojciechem Młynarskim" odbędzie się w piątek 3 listopada 2023 roku w audycjach "Pora na Trójkę" (6.05-8.45) i "Zapraszamy na weekend" (10.05-13.00). 

W audycji "Pora na Trójkę" zostanie określone zadanie konkursowe (odpowiedź na pytanie "otwarte"). Słuchacze proszeni są o przesłanie odpowiedzi wiadomością sms (pod nr 73 533, koszt jednej wiadomości 3 zł 69 gr.), zgodnie z pytaniem/zadaniem podanym na antenie.

W audycji "Zapraszamy na weekend" zostanie określone zadanie konkursowe (odpowiedź na pytanie "otwarte"). Słuchacze proszeni są o przesłanie odpowiedzi wiadomością e-mail pod adres michal.zoladkowski@polskieradio.pl, zgodnie z pytaniem/zadaniem podanym na antenie.

Przed udziałem w konkursie należy zapoznać się z jego >>>REGULAMINEM<<<.

Nagrodą w konkursie w każdej z dwóch audycji jest pięciopłytowy box "Wojciech Młynarski. Prawie całość" o wartości jednostkowej 203,71 zł brutto. Komplet płyt, wydanych przez Agencję Muzyczną Polskiego Radia zawiera 5 krążków ze wspaniałymi tekstami mistrza pióra. Znalazły się na nich utwory w wykonaniu samego Wojciecha Młynarskiego, jak również aktorów i piosenkarzy: Michała Bajora, Hanny Banaszak, Ewy Bem, Danuty Błażejczyk, Edyty Geppert, Anny German, Edyty Górniak, Katarzyny Jamróz, Bogusława Meca i Alicji Majewskiej.


Polecane