Górskie trasy i biegowa rywalizacja. Zapraszamy na Tatra Fest

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Górskie trasy i biegowa rywalizacja. Zapraszamy na Tatra Fest
Trasa biegu Tatra Fest prowadzi przez najpiękniejsze widokowo trasy TatrFoto: Shutterstock

Tatra Fest Bieg to jeden z najpiękniejszych i najtrudniejszych polskich ultramaratonów. Trasa prowadzi przez szlaki Tatr, przewyższenia i nierzadko odbywa się w trudnych warunkach. Kto może wziąć udział w wydarzeniu?

– Tatra Fest jest podzielony na trzy najważniejsze biegi górskie. Taki, z którego jesteśmy szczególnie dumni, to Tatra Fest Bieg. W jego ramach odbywają się dodatkowo mistrzostwa Polski Skyrunning 2023, co daje nam mocne przeświadczenie o tym, jak mocną imprezą jesteśmy – mówiła w audycji "Biegam, bo lubię" Karolina Wierzbińska, jedna z organizatorek wydarzenia. 

 Ta trasa jest fenomenalna pod względem widoków. Uczestnicy będą mogli przebiec najwyższe szczyty Tatr Zachodnich i podziwiać tym samym przepiękne krajobrazy, m.in. Kasprowego Wierchu. Bieg jest fenomenalny widokowo, zapewniam, że będzie bosko  dodała. 

Wydarzenie dla całych rodzin

 Poza Tatra Fest Biegiem jest też 10-kilometrowy Tatra Cross. To wydarzenie dla wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił z biegiem w naturze. W tym roku zdecydowaliśmy się także wesprzeć jedną z zakopiańskich organizacji. Będziemy zbierać pieniądze na zakup profesjonalnych gier i zabaw. Szczególnie dumni jesteśmy z biegu przygodowego z przeszkodami, w którym będą mogły wziąć udział wszystkie dzieci. Nasze zaproszenie do wspólnej zabawy przyjęli także przyjaciele gór alpiniści, którzy będą czytać dzieciom bajki  podsumowała Karolina Wierzbińska.

Posłuchaj

5:47
Górskie trasy i biegowa rywalizacja. Zapraszamy na Tatra Fest (Biegam, bo lubię/ Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

 

***

Tytuł audycji: Biegam, bo lubię
Prowadzi: Krzysztof Łoniewski
Data emisji: 15.06.2023
Godzina emisji: 11.17

zch

Polecane