Jula w Trójce: przecierałam szlaki młodym artystom [WIDEO]

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail

Po dwóch latach muzycznej przerwy Jula powraca z najnowszym singlem "Patronus". Wokalistka napisała tekst do piosenki, a za produkcję muzyczną oraz kompozycję do słów Juli odpowiedzialny jest producent muzyczny Arek Kopera. – Jestem pozytywnie zaskoczona, jak bardzo Arek wstrzelił się w moje odczucia i uczucia – mówiła w Polskim Radiu.

– Mimo dwuletniej przerwy moi fani wciąż czekają – zaznaczała w Trójce. – Potrzebowałam tej przerwy. Czas pandemii zrujnował wszystko, co działo się wokół muzyki. Wewnętrznie poczułam potrzebę zmiany. Postawiłam na nowe i bardzo się tego trzymam – podkreśliła. 

"Patronus"

Do utworu powstał teledysk, który jest już dostępny w serwisach streamingowych. – Z obrazka również jestem zadowolona. Myślę, że jest to też zupełnie coś innego niż to, co do tej pory wydawałam. Można zobaczyć w trochę innej, dojrzalszej odsłonie – przyznała w rozmowie. 

Artysta zaznaczała wielokrotnie,  że jej żywiołem jest scena i spotkania z fanami.  Kiedy nadchodzi sezon koncertowy, moje serce się tak raduje. W momencie, w którym widzę tych fantastycznych ludzi przed sobą, czuję niesamowitą wdzięczność – powiedziała. – To przyjemniejsza część mojej kariery. Podczas koncertów i spotkań z fanami czuję się jak w domu – podkreśliła. 

PR1/zch

Polecane