"Lista przebojów Trójki" – panowanie Depeche Mode trwa w najlepsze

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
"Lista przebojów Trójki" – panowanie Depeche Mode trwa w najlepsze
Depeche Mode wciąż niepokonaniFoto: Shutterstock/Avis De Miranda

Ani Darii ze Śląska, ani Darii Zawiałow, ani nikomu innemu nie udało się przepędzić "Duchów" Depeche Mode z wierzchołka "Listy przebojów Trójki". Utwór "Ghosts Again" triumfował po raz piętnasty z rzędu!

Jeśli tak dalej pójdzie, grupa Depeche Mode będzie mogła pochwalić się nie lada wyczynem. Byłoby nim z pewnością przetrwanie calutkiej wiosny na pierwszym miejscu Trójkowej listy. Do początku lata został jeszcze wprawdzie miesiąc, ale kto wie… Ostatni piątek maja pozbawił złudzeń tych, którzy spodziewali się końca panowania na "Liście przebojów Trójki" pierwszego singla, który zwiastował nadejście najnowszego albumu Brytyjczyków, zatytułowanego "Memento Mori".

Może się okazać, że utwór "Ghosts Again" z piedestału strąci za tydzień… zespół Ghost i jego wersja przeboju Tiny Turner "We Don't Need Another Hero". Żeby jednak tak się stało, szwedzcy metalowcy musieliby wykonać nieziemską pracę, na razie bowiem ich kawałek znajduje się jedynie w gronie propozycji do kolejnego notowania.  

W tym samym zestawie są jeszcze dwie interesujące piosenki. Pierwsza z nich nosi tytuł "Same zmartwienia", a wykonuje ją duet Kuban ft. Quebonafide. Jeśli zyska przychylność słuchaczy głosujących na listę, będzie to oznaczać, że w 61. notowaniu doczekamy się reprezentantów polskiej sceny hiphopowej. Drugi utwór to "Jaded" Miley Cyrus. Czy megagwiazda amerykańskiego popu zawojuje "Listę przebojów Trójki"?

>>>Zobacz wyniki 60. notowania "Listy przebojów Trójki"!<<<

"Lista przebojów Trójki" to zestawienie 33 piosenek, które najbardziej przypadły do gustu słuchaczom Programu 3 Polskiego Radia: 20 utworów głównego zestawienia, 10 utworów pretendujących do głównego zestawienia oraz 3 propozycje. A głosować na ulubione utwory i wykonawców można >>> TUTAJ <<<. Głosowanie zamykamy w każdy piątek w samo południe.

***

Na "Listę przebojów Trójki" w piątek (26 maja) zaprosił Tomasz Miara.

Polecane