"Lista przebojów Trójki" – czternasty raz Depeche Mode

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
"Lista przebojów Trójki" – czternasty raz Depeche Mode
Martin Gore i Dave Gahan (Depeche Mode)Foto: Anton Corbijn/Sony Music Entertainment Poland/mat. prasowe

Nie ma mocnych na zespół Depeche Mode i jego utwór "Ghosts Again". Choć wielu chciałoby zająć ich miejsce na szczycie "Listy przebojów Trójki", Brytyjczycy znów okazali się bezkonkurencyjni – po raz czternasty z rzędu!

"Kill Bill" Darii ze Śląska i "The Lost Room" duetu Pet Shop Boys to piosenki z bardzo krótkim stażem na liście. Debiut obu wypadł bardzo obiecująco i wydawało się, że ich dojście na szczyt zestawienia to tylko kwestia czasu. Na razie jednak muszą się zadowolić miejscami na niższych stopniach podium, bo czołową lokatę niezmiennie okupują niezwyciężeni Depesze.

Możliwe, że już za tydzień w walkę o najwyższe laury włączy się jeszcze jedna Daria, tym razem Zawiałow. Jej najnowszy utwór "Fifi Hollywood" wskoczył od razu na siódmą lokatę, stając się tym samym najwyżej notowaną nowością w 59. notowaniu. Jest to zresztą jedyny premierowy kawałek w zestawieniu, bo nowe piosenki Duffa McKagana i grupy Mando Diao jakoś nie przypadły do gustu słuchaczom Trójki.

Być może lepiej pójdzie utworom, które znalazły się w puli propozycji do 60. wydania "Listy przebojów Trójki". Są nimi: "Miód" Kasi Moś, "Under You" amerykańskich rockmanów z Foo Fighters oraz "The Narcissist" weteranów brtitpopu z formacji Blur.

>>>Zobacz wyniki 59. notowania "Listy przebojów Trójki"!<<<

"Lista przebojów Trójki" to zestawienie 33 piosenek, które najbardziej przypadły do gustu słuchaczom Programu 3 Polskiego Radia: 20 utworów głównego zestawienia, 10 utworów pretendujących do głównego zestawienia oraz 3 propozycji. A głosować na ulubione utwory i wykonawców można >>> TUTAJ <<<. Głosowanie zamykamy w każdy piątek w samo południe.

***

Na "Listę przebojów Trójki" w piątek (19 maja) zaprosił Tomasz Miara.


 

Polecane