Porozumienie Polska 2050-PSL. Michał Kobosko: wiele rzeczy wymaga między nami ustalenia

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail

Dla nas priorytetem absolutnym jest teraz wprowadzenie w życie porozumienia z PSL-em - mówił w programie 3 Polskiego Radia, Michał Kobosko. Wiceszef Polski 2050 podkreślił, że "jest bardzo wiele rzeczy, które wymagają między Polską 2050 a PSL-em ustalenia, pewnej koordynacji działań".

Liderzy Polski 2050 - Szymon Hołownia i PSL - Władysław Kosiniak-Kamysz poinformowali pod koniec kwietnia o wspólnym starcie obu formacji w nadchodzących wyborach parlamentarnych.

- Dla nas priorytetem absolutnym jest teraz wprowadzenie w życie porozumienia z PSL-em, które tuż przed majówką podpisaliśmy. To jest porozumienie, którego treść zresztą została upubliczniona - jest znana publicznie w tym sensie, że jest dostępna na stronach internetowych - mówił w Programie 3 Polskiego Radia, Michał Kobosko wiceprzewodniczący Polski 2050. 

- My się uparliśmy na transparentność, na przejrzystość tego porozumienia z PSL-em, no ale to jest porozumienie, które zostało zapisane. Teraz to wszystko trzeba wprowadzić w życie - dodał.

Posłuchaj

15:05
Rozmowa z Michałem Kobosko, wiceszefem Polska 2050 (Program 3 Polskiego Radia)
+
Dodaj do playlisty
+

Czytaj też:

***

Audycja: Salon polityczny Trójki
Prowadzi: Maksymilian Maszenda
Gość: Michał Kobosko (wiceprzewodniczący Polska 2050)
Data emisji: 05.05.2023
Godzina emisji: 8.45

mn

Polecane