"Lista przebojów Trójki". Niepokonani, czyli Depeche Mode wciąż na szczycie

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
"Lista przebojów Trójki". Niepokonani, czyli Depeche Mode wciąż na szczycie
Dave Gahan podczas koncertu Depeche Mode w Chicago (5 kwietnia 2023)Foto: Daniel DeSlover / Zuma Press / Forum

Na Depeszy nie ma rady: to już 11. notowanie LPT, w którym Brytyjczycy dominują. Co więcej, również drugie i trzecie miejsce pozostały bez zmian. Znaczy podium zostało zabetonowane.

W tym tygodniu debiutanci nie spisali się najlepiej: najwyżej, bo na siódme miejsce, dotarł utwór "Jesus He Knows Me" – dynamiczny cover słynnego przeboju Genesis w wykonaniu grupy Ghost. Czy pójdą wyżej? Trzy oczka niżej zatrzymał się Peter Gabriel z singlem "i/o (Dark-side mix)". Co ciekawe, "Panopticom" tego samego wykonawcy jest na piątym miejscu. Natomiast kompletną porażkę zanotowało "Rescued" Foo Fighters i wygląda na to, że ten kawałek dużej kariery nie zrobi: wdrapał się na… 29 miejsce!

Teraz nadchodzą posiłki w postaci Bartasa ("Ulotne"), Bartka Królika ("Chłopiec z zapałkami") oraz Lenny'ego Kravitza ("How Long Have You Been Blind" - Harry Belafonte Tribute). To trójka doświadczonych zawodników, więc kto wie, może wreszcie narozrabiają i pozmieniają szczyty notowania? Tak więc przez długi majowy weekend trójka nowych debiutantów, ale także ci z zeszłego tygodnia, będą zbierać siły, by położyć kres panowaniu Depeche Mode w LPT. Bo jak nie oni, to kto?


>>>Zobacz wyniki 56. notowania "Listy przebojów Trójki"!<<<

"Lista przebojów Trójki" to zestawienie 33 piosenek, które najbardziej przypadły do gustu słuchaczom Programu 3 Polskiego Radia: 20 utworów głównego zestawienia, 10 utworów pretendujących do głównego zestawienia oraz 3 propozycji. A głosować na ulubione utwory i wykonawców można >>> TUTAJ <<<. Głosowanie zamykamy w każdy piątek w samo południe.

***

Na "Listę przebojów Trójki" w piątek (28 kwietnia) o godz. 19.05 zaprosił Tomasz Miara.

pr

Polecane