Ed Sheeran bez lukru – nowy dokument o gwiazdorze muzyki

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Ed Sheeran bez lukru – nowy dokument o gwiazdorze muzyki
Ed Sheeran - serial i nowa płyta już w majuFoto: PAP/PA/Hannah McKay

Już na początku maja w jednej z platform streamingowych będzie miał premierę miniserial opowiadający o życiu Eda Sheerana. Zanosi się na bardzo osobisty dokument, w którym poznamy wiele tajemnic jednego z najpopularniejszych wokalistów na świecie.

"Ed Sheeran: Muzyka i cała reszta" – taki tytuł będzie nosił czteroodcinkowy serial, którego premierę zapowiedziano na 3 maja. Jeszcze bardziej intrygująco brzmią tytuły poszczególnych odcinków: "Miłość", "Strata", "Skupienie" i "Równowaga". Nawiązują one do trudnych doświadczeń, jakie stały się w ostatnich latach udziałem brytyjskiego wokalisty.

W serialu wykorzystano wiele niepublikowanych archiwów, wywiadów i występów Sheerana. Dowiemy się więcej o tym, jak przeżywał on kryzys twórczy związany z podejrzeniem nowotworu u jego żony i śmiercią bliskiego przyjaciela. Ed opowie też o problemach z używkami, depresji i bulimii, której nabawił się już jako gwiazda muzycznej sceny, patrząc z zazdrością na przystojnych członków boysbandów.

O perypetiach 32-letniego wokalisty opowiadał w Trójce Tomasz Żąda. Przypomniał on, że kariera Sheerana na początku wcale nie wyglądała obiecująco. – Nikt w niego nie wierzył. Pierwsze materiały demo były wysyłane do wytwórni, a wytwórnie mówiły: "nie". Dopiero internet pomógł mu zaistnieć – mówił dziennikarz muzyczny Polskiego Radia.

Serial "Ed Sheeran: Muzyka i cała reszta" będzie miał premierę dwa dni przed ukazaniem się nowego albumu artysty, noszącego tytuł "-". Tam też z pewnością znajdzie się wiele piosenek opowiadających o doświadczeniach ostatnich lat w życiu wokalisty, który już trzykrotnie wypełnił po brzegi stadion PGE Narodowy w Warszawie.


Posłuchaj

7:29
Tomasz Żąda o serialu o życiu Eda Sheerana (Trójka do trzeciej)
+
Dodaj do playlisty
+

Czytaj też: 


***

Tytuł audycji: Trójka do trzeciej
Prowadzi: Tomasz Miara
Gość: Tomasz Żąda (dziennikarz muzyczny Polskiego Radia)
Data emisji: 23.03.2023
Godzina emisji: 14.32

kc

 


Polecane