Moda na sukces

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Moda na sukces
Weronika ZałazińskaFoto: Fot: Ola Śliwa, www.raspberryandred.blogspot.com

Weronika Załazińska, 15-latka z Krakowa, podbija świat mody. Jej bloga odwiedza codziennie ponad 5 tysięcy internautów. Amerykański magazyn „Teen Vogue” przyznał jej tytuł Blogger of the Moment.

Posłuchaj

Moda na sukces
+
Dodaj do playlisty
+

- Przeważnie biorę ubrania z ciucholandu, bo mam ograniczony budżet - mówi bohaterka reportażu. Miesięcznie na swoje hobby nie wydaje więcej niż 100 zł. O talencie Weroniki świadczy fakt, że Maja Kasprzyk, dziennikarka modowa ELLE była przekonana, że jest ona dziewczyną z bardzo zamożnego domu, ma ubrania najlepszych projektantów.

- To jest ten fenomen. Pracując w branży mody widzę codziennie ludzi, którzy mają na sobie po kilka, kilkanaście tysięcy złotych i nie udaje się im wyglądać ani stylowo, ani dobrze - przekonuje ekspertka.

Weronika nigdy się nie stylizuje się na potrzeby strony. - Ten blog dokumentuje to, jak ja się ubieram na co dzień: tak przychodzę do szkoły i potem, po zajęciach, ktoś robi mi zdjęcia - mówi.

Wymyślanie stylizacji jest twórczym zajęciem. - Tak jak malarze mają swoją paletę, tak ja mam modę i trendy: niektóre odstawiam, bo nie pasują do mojej wizji, inne wybieram, łączę - opowiada Weronika.

Zapraszamy na bloga Weroniki: www.raspberryandred.blogspot.com.

 

Aby wysłuchać całego reportażu "Moda na sukces", przygotowanego przez Marcina Sikorskiego, wystarczy kliknąć w ikonę dźwięku w boksie "Posłuchaj" w ramce po prawej stronie.

Reportaży można słuchać na antenie Trójki od poniedziałku do czwartku o 18.15. Zapraszamy.

Naszych reportaży mogą Państwo również słuchać na stronie internetowej Studia Reportażu i Dokumentu.

Zapraszamy też na naszą stronę na Facebooku!

(pg)

Polecane