"Lista przebojów Trójki". I znów te duchy: Depeche Mode niepokonani!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
"Lista przebojów Trójki". I znów te duchy: Depeche Mode niepokonani!
Dave Gahan (Depeche Mode)Foto: shutterstock/Taya Ovod

Nie ma mocnych na utwór "Ghosts Again" grupy Depeche Mode na "Liście przebojów Trójki"! Brytyjski duet triumfował po raz czwarty z rzędu.

Gdy w ubiegłym roku zmarł klawiszowiec Andy Fletcher, nie mieliśmy pewności, czy jeszcze kiedykolwiek usłyszymy nową muzykę firmowaną nazwą Depeche Mode. Te obawy okazały się nieuzasadnione – grupa nie tylko postanowiła kontynuować działalność, ale na dodatek nagrała kolejny klasyk w swoim dorobku. "Ghosts Again" to pierwszy singiel zwiastujący nowy album "Memento Mori" i niekwestionowany lider końca zimy na "Liście przebojów Trójki". Czy utrzyma się na szczycie po raz piąty, w jubileuszowym, 50. notowaniu?

Szyki może pokrzyżować Brytyjczykom rodzima formacja Myslovitz. Jej "Latawce" poszybowały bowiem bardzo wysoko, bo aż na czwarte miejsce zestawienia, będąc najwyżej notowaną premierą tego tygodnia. O wiele gorzej poradził sobie duet Skubas & Dawid Tyszkowski, debiutując z utworem "Co i tak nadejdzie" na trzydziestej pozycji. Zupełny falstart zanotował natomiast Igo, którego "Puls miast" w ogóle nie zmieścił się w czołowej trzydziestce notowania.

źródło: YouTube / MyslovitzOfficial

A za tydzień o przychylność słuchaczy powalczą: grupa Cheap Tobacco z piosenką "Jestem sama", amerykański wokalista Morgan Wallen z kawałkiem "Last Night" oraz projekt The TapeTrip z utworem "On The Move", w gościnnym udziałem rapera Marcusa H.

>>>Zobacz wyniki 49. notowania "Listy przebojów Trójki"!<<<

"Lista przebojów Trójki" to zestawienie 33 piosenek, które najbardziej przypadły do gustu słuchaczom Programu 3 Polskiego Radia: 20 utworów głównego zestawienia, 10 utworów pretendujących do głównego zestawienia oraz 3 propozycji. A głosować na ulubione utwory i wykonawców można >>> TUTAJ <<<. Głosowanie zamykamy w każdy piątek w samo południe.

***

Na "Listę przebojów Trójki" w piątek (10 marca) zaprosił Tomasz Miara. 

Polecane