Trójka zaprasza - "Z głową w górach" w Szczyrku

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Trójka zaprasza - "Z głową w górach" w Szczyrku
Akcja "Z głową w górach" to wizyty dziennikarzy Polskiego Radia w popularnych górskich kurortachFoto: Polskie Radio

W ten weekend Trójka gościła w Szczyrku. Wprost z górskiego kurortu dziennikarze przygotowywali i przeprowadzali specjalne, plenerowe audycje w ramach cyklu "Z głową w górach". Sprawdź, co się działo! 

W piątek (10 lutego) od godz.10.00, dziennikarz radiowej Trójki Piotr Firan zaprosił na plenerowe wydanie audycji "Zapraszamy na weekend" (w godzinach 10.00-13.00). W godz. 19.00-22.00 Tomasz Miara poprowadził kolejne "górskie" wydanie "Listy przebojów Trójki".

W sobotę (11 lutego) słuchacze mogli ponownie spotkać się z Piotrem Firanem, podczas audycji "Login: Aktywni" od godz. 15.00. Ekipa radiowej Trójki na bieżąco relacjonowała w serwisach i mediach społecznościowych to, co  się działo w Szczyrku.

    >>>> Tak bawiliśmy się w Zieleńcu [POSŁUCHAJ] <<<<

Dziennikarze Polskiego Radia podczas pobytu w Szczyrku opowiadali o atrakcyjnych miejscach, w tym malowniczo położonym kurorcie. – Szczyrk to kompleks skoczni Skalite. Podczas najbliższego weekendu odbywać się tam będzie  FIS Cup, a zatem przyjrzymy się skokom narciarskim. Ten górski kurort to także świetne trasy narciarskie oraz skitourowe, którymi spróbujemy się przejść. Zwiedzimy też Sanktuarium św. Jakuba, perłę architektury drewnianej XVIII wieku. Opowiemy o okolicznych jaskiniach. Nie zabraknie także  wątku kulinarnego -  mówił jeszcze przed weekendem Paweł Turski, dziennikarz Programu 3 Polskiego Radia.

>>>  Nikifor, Kiepura i pyszny pstrąg. "Zapraszamy na weekend" z Krynicy-Zdroju [POSŁUCHAJ] <<<

***

W ramach cyklu "Z głową w górach" dziennikarzy radiowej Jedynki i Trójki będzie można spotkać w:  Czarnej Górze (17-18 lutego) oraz Ustrzykach Dolnych (24-25 lutego).

mat. pras. / rk /zch

Polecane