"Z głową w górach". Kolejny przystanek: Zieleniec

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
"Z głową w górach". Kolejny przystanek: Zieleniec
Zapraszamy na spotkanie z dziennikarzami Polskiego Radia w Zieleńcu. Foto: Polskie Radio

Dziś i jutro (27-28 stycznia) Program 1 oraz Program 3 Polskiego Radia nadają z Zieleńca. Dziennikarze zapraszają na plenerowe audycje, ciekawe rozmowy oraz dobrą zabawę. Polskie Radio odwiedza popularne miejscowości górskie i realizuje plenerowe audycje, aby móc spotkać się ze swoimi słuchaczami. 

Działania publicznego nadawcy propagują aktywny wypoczynek, bezpieczeństwo na stokach, prezentują walory turystyczne, krajoznawcze i kulturowe odwiedzanych miejsc. 

. .

W piątek (27 stycznia) na audycję "Muzyczna Jedynka" (godz. 13.00-15.00) z malowniczych Gór Orlickich i Bystrzyckich zaprosiła Anna Will. W programie można było usłyszeć ciekawe relacje i rozmowy z odwiedzającymi jeden z największych ośrodków narciarskich w Polsce - Zieleniec Sport Arena. 

W sobotę (28 stycznia) specjalne "zimowe" wydanie audycji "Jedyne takie miejsce" (godz. 9.00-12.00), które poprowadzi Roman Czejarek. Pasjonaci białego szaleństwa będą mogli liczyć także na obszerne relacje Macieja Waleckiego. 

. .

W piątek (27 stycznia) o godz. 10.00 Piotr Firan zaprosił na plenerową audycję "Zapraszamy na weekend". W godz. 19.00 - 22.00 Tomasz Miara poprowadzi "górskie" wydanie audycji "Lista przebojów Trójki".

W sobotę (28 stycznia) słuchacze będą mogli spotkać się z Piotrem Firanem, podczas audycji "Login: Aktywni" o godz. 15.00. Ekipa radiowej Trójki będzie na bieżąco prowadziła relacje w serwisach i mediach społecznościowych stacji. 


***  

Dziennikarze już w najbliższym czasie wyruszą w dalszą trasę i odwiedzą kolejne miejscowości: Krynicę-Zdrój (3-4 lutego), Szczyrk (10-11 lutego), Czarną Górę (17-18 lutego) oraz Ustrzyki Dolne (24-25 lutego)

Więcej informacji znajdziesz na stronach internetowych Jedynki i Trójki. Zapraszamy!

mat.prasowe/kh/kor

Polecane