"Wierzę, że anioły nam pomagają". Olga Bończyk o najnowszym singlu

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
"Wierzę, że anioły nam pomagają". Olga Bończyk o najnowszym singlu
Olga Bończyk w "Muzycznej Jedynce"Foto: Mikołaj Podracki/PR

- Anioły są z nami nie tylko w święta, ale przez cały rok - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Olga Bończyk. Piosenkarka nagrała nowy singiel "Uwierz w Anioły". Zapowiada również powstanie wyjątkowego albumu. Co znajdzie się na tej płycie?

"Uwierz w Anioły", najnowszy singiel Olgi Bończyk, to piosenka nie tylko świąteczna. Powód? W anioły można uwierzyć o każdej porze roku. - Ja wierzę od lat, a ten tekst powstał chyba trochę z takiej tęsknoty za tym, żebyśmy wszyscy uwierzyli w te anioły - komentuje Olga Bończyk.

- Naprawdę wierzę, że anioły nam pomagają i są gdzieś ciągle nad nami. Jak bardzo w nie uwierzymy, tak bardzo one będą po prostu przy nas, będą nam pomagały i wskazywały, czy jakby dawały znaki, w którą stronę najlepiej podążać. Podpisuję się pod tym, że anioły są z nami nie tylko w święta, a przez cały rok - twierdzi.

Współpraca z Aleksandrem Woźniakiem

Olga Bończyk zwraca uwagę, że utwór "Uwierz w Anioły" zrealizowała wspólnie z Aleksandrem Woźniakiem, czyli z człowiekiem, z którym zrobiła swoją ostatnią płytę i kilka kolejnych singli.

- Z Alkiem jest mi bardzo blisko i po drodze przy tego typu produkcjach. Tutaj kolejny raz się nie zawiodłam, bo Alek rzeczywiście napisał przepiękną muzykę do słów, które mu napisałam i po prostu wrzuciłam do skrzynki mailowej - opowiada.

Artystka zdradza, że miała już okazję zaśpiewać ten utwór na swoich koncertach. - Jest fantastycznie odbierany przez publiczność na koncertach na żywo - zapewnia.

Źródło: Olga Bończyk/YouTube

W tym roku powstanie płyta

Olga Bończyk nagrała już wiele piosenek świątecznych, które nie są jednak kolędami. Czy zatem zastanawia się, żeby umieścić je na specjalnej płycie?

- Planuję to zrobić. Nawet ostatnio rozmawiałam z moimi muzykami, że to chyba czas, bo tych piosenek świątecznych i zimowych uzbierało się już sporo. Myślę, że zrobię to w ciągu tego roku - potwierdza Olga Bończyk.

Posłuchaj

12:00
"Wierzę, że anioły nam pomagają". Olga Bończyk o najnowszym singlu (Muzyczna Jedynka)
+
Dodaj do playlisty
+

Zobacz także:

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadziła: Anna Will

Gość: Olga Bończyk (piosenkarka)

Data emisji: 23.01.2023 r. 

Godzina emisji: 13.26

DS/kor

Polecane