Sylwia Zadrożna z radiowej Trójki z nagrodą Głównego Inspektora Pracy

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Sylwia Zadrożna z  radiowej Trójki z nagrodą Głównego Inspektora Pracy
Sylwia Zadrożna, dziennikarka Programu 3 Polskiego Radia, laureatką konkursu organizowanego przez Główny Inspektorat PracyFoto: Państwowa Inspekcja Pracy

Autorka Trójkowych audycji ekonomicznych Sylwia Zadrożna została wyróżniona nagrodą Salus Publica za popularyzowanie problematyki ochrony pracy, w tym bezpieczeństwa miejsca pracy. Uroczyste wręczenie statuetek odbyło się 16 stycznia w siedzibie Głównego Inspektoratu Pracy w Warszawie.

Ogólnopolski konkurs dla dziennikarzy o "Nagrodę Głównego Inspektora Pracy" ma na celu popularyzowanie problematyki ochrony pracy, w tym bezpieczeństwa pracy, oraz zainspirowanie mediów do podejmowania tematyki związanej z działalnością Państwowej Inspekcji Pracy. Kapituła konkursu wyłoniła autorów najlepszych materiałów prasowych, internetowych, audycji radiowych oraz programów telewizyjnych, najbardziej zaangażowanych w propagowanie tej tematyki. Przy wybieraniu laureatów nagród komisja brała pod uwagę profesjonalizm oraz zdolności popularyzatorskie i publicystyczne uczestników.

– Bezpieczne i przyjazne miejsce pracy jest niezwykle ważne dla wszystkich pracowników, dlatego w audycjach ekonomicznych w Programie 3 Polskiego Radia często sięgam po tematy z zakresu prawa i ochrony pracy. Staram się podpowiadać naszym słuchaczom, jakie są ich prawa pracownicze, jak się zmieniają i w jaki sposób o nie zadbać. Cieszę się, że Państwowa Inspekcja Pracy doceniła te audycje i uhonorowała mnie nagrodą – mówiła Sylwia Zadrożna, odbierając nagrodę Salus Publica z rąk głównego inspektora pracy, Katarzyny Łażewskiej-Hrycko.


fot. Państwowa Inspekcja Pracy fot. Państwowa Inspekcja Pracy

Polecane