LOT rusza z promocjami. "Najtańsze bilety za niecałe sto złotych"

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
LOT rusza z promocjami. "Najtańsze bilety za niecałe sto złotych"
Pasażerowie LOT-u polecą taniej między innymi do takich miejsc jak Barcelona, Paryż, Stambuł, Londyn czy Los Angeles i Miami.Foto: LO/materiały prasowe

Polskie Linie Lotnicze LOT ruszają z zimową promocją. Ceny biletów zaczynają się już od 99 złotych w jedną stronę. Przewoźnik oferuje połączenia między innymi do Stanów Zjednoczonych, Japonii oraz Grecji.

Dzisiaj LOT uruchomił noworoczną promocję. Obejmuje ona bilety zakupione w dniach 11 - 18 stycznia 2023 na loty odbywające się od 1 lutego do 31 maja 2023 roku. Ceny zaczynają się już od 99 zł w jedną stronę - na rejsy krajowe i od 199 zł w obie strony na rejsy europejskie.

Do których miejsc polecimy taniej?

Pasażerowie polecą taniej między innymi do takich miejsc jak Barcelona, Paryż, Stambuł, Londyn czy Los Angeles i Miami.

Bilety w promocyjnej cenie to również idealna okazja, żeby zobaczyć Kraj Kwitnącej Wiśni - na przełomie marca i kwietnia będzie można wybrać się do Tokio Dreamlinerem LOT-u już od 3499 zł, czy odbyć transatlantycką podróż w klasie premium i biznes w atrakcyjnej cenie.

Przedstawiciele LOT-u podkreślają, że noworoczna promocja, to idealna okazja do zaplanowania zarówno krótkiego ‘city-break’, jak i dłuższego wypoczynku na przykład  w Miami, czy Los Angeles w Stanach Zjednoczonych.

Bilety dostępne we wszystkich kanałach sprzedaży

- Przewoźnik przygotował ofertę zarówno w ramach siatki europejskiej, jak również na Bliski Wschód, do Ameryki i do Azji. - Zapraszamy wszystkich na nasze gościnne pokłady - powiedział Członek Zarządu PLL LOT ds. handlowych, Michał Fijoł.

Fanów kierunków południowych z pewnością ucieszy fakt, że w letniej siatce połączeń LOT-u znalazły się połączenia z Radomia do Prewezy, oraz Tirany. Do greckiej oazy spokoju pasażerowie będą mogli udać się raz w tygodniu, w piątki. Boeing 737 wystartuje z portu Warszawa-Radom o godzinie 7.20. Rejs potrwa nieco ponad 2 godziny. Loty powrotne z Prewezy również będą odbywać się w piątki, o godzinie 11.20.

Najczęściej czytane

Z kolei w niedzielne poranki pasażerowie udadzą się z Radomia do stolicy Albanii. Lot do Tirany rozpocznie się o godzinie 7.50 i potrwa niecałe dwie godziny. W stronę powrotną Boeing 737 wystartuje w niedziele o 10.40. Nowe połączenia będą wykonywane od połowy czerwca do września.

Bilety na połączenia narodowego przewoźnika są dostępne we wszystkich kanałach sprzedaży, między innymi na stronie lot.com, w LOT Contact Center i w biurach LOT Travel.

Aleksander Pszoniak/PR24, akg

Polecane