Adam Wolski o nowej płycie Golden Life: zostało kilka dźwięków do nagrania

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Adam Wolski o nowej płycie Golden Life: zostało kilka dźwięków do nagrania
Michał Żołądkowski (l) i wokalista zespołu Golden Life Adam Wolski (p) w studiu radiowej TrójkiFoto: PR/Marek Pawlukiewicz

"Spotkania trzeciego stopnia" – tak się nazywa audycja Michała Żołądkowskiego, która zadebiutowała na Trójkowej antenie. Pierwszym gościem był Adam Wolski, wokalista zespołu Golden Life, który w tym roku świętuje 35. rocznicę istnienia.

Rozmowa, gęsto przeplatana muzyką wybraną przez gościa, oscylowała wokół tzw. tematów życiowych. – Co mnie kręci w życiu? Oczywiście muzyka przede wszystkim. A poza tym wiele rzeczy: lubię sport, dobre filmy, książki – wymieniał Adam Wolski. – Ludzie także bardzo mnie inspirują. Szczególnie tacy, którzy bardzo dużo opowiadają o muzyce takiej, której nie znam, a którą chłonę. Jestem bardzo chłonny na nową wiedzę, nowe aspekty, np. ostatnio bardzo mocno mi wchodzi jazz – zdradził.


Michał Żołądkowski i Adam Wolski  Michał Żołądkowski i Adam Wolski 

Jednak - mimo wszechstronności muzyków Golden Life - jazz raczej na ich nowym krążku się nie pojawi. Ale oczywiście padło pytanie, kiedy w ogóle wydadzą nowy album. – Nowa płyta się robi, to nie jest piekarnia, na wszystko trzeba poczekać. To musi być dla nas element doskonały, wtedy mówimy "Okej, to już ten czas". Faktem jest, że robota jest zaawansowana do tego stopnia, że zostało nam kilka dźwięków do nagrania… – odpowiedział gość Michała Żołądkowskiego i obiecał, że kiedy już album będzie gotowy, na pewno pojawi się z nim w Trójce.


Posłuchaj

1:43:03
Adam Wolski gościem Michała Żołądkowskiego (Spotkania trzeciego stopnia/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

***

Tytuł audycji: Spotkania trzeciego stopnia
Prowadzi: 
Michał Żołądkowski
Gość: 
Adam Wolski (wokalista zespołu Golden Life)
Data emisji: 30.10.2022
Godzina emisji:
12.04

pr/kor

Polecane