Romantyczny konkurs w Trójce

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Romantyczny konkurs w Trójce
Romantyczny konkurs w TrójceFoto: PR

Konkurs odbędzie się w w trójkowym poranku, w paśmie "Pora na Trójkę" (10-13, 17-20, 24-27, 31 października oraz 2-3 i 7 w godzinach 06.00-08.45; 11 listopada w g. 7.00-8.45), wyłonimy dwie osoby, które danego dnia wezmą udział w Wielkim Finale konkursowym w paśmie kulturalnym audycji "Trójka do Trzeciej" o godz. 14.40 (11 listopada w audycji "Zapraszamy do Niepodległej" o g. 12.40).

Który z wielkich romantyków grał na giełdzie? A który z wieszczy był najprzystojniejszy? Na te i inne pytania odpowiedzi będziemy szukać od poniedziałku do czwartku w Programie 3 Polskiego Radia.

W "Romantycznym konkursie w Trójce" można wygrać niezwykle atrakcyjne nagrody, a między innymi książki i albumy. Łączna wartość jednego zestawu nagród to tysiąc złotych! Wystarczy trochę kreatywności i posiadanie elementarnej wiedzy o epoce Romantyzmu.

W trójkowym poranku, w paśmie "Pora na Trójkę" (w godzinach 06.00-08.45), wyłonimy dwie osoby, które danego dnia wezmą udział w Wielkim Finale konkursowym w paśmie kulturalnym audycji "Trójka do Trzeciej" o godz. 14.40. Wyjaśnimy też, z pomocą naszych ekspertów, najbardziej zawiłe kwestie epoki romantyzmu. Rozmowy o romantyzmie z Krzysztofem Masłoniem i Robertem Kowalskim poprowadzi Barbara Schabowska, dyrektorka Instytutu Adama Mickiewicza. 

W audycji "Pora na Trójkę" pojawia się określone zadanie (odpowiedź na pytanie "otwarte"). Słuchacze proszeni są o przesłanie odpowiedzi SMS-em pod nr 71 335 (koszt jednego SMS-a to 1 zł 23 gr.), telefonicznie na numer 22 333 33 33, na profilu facebookowym Trójki lub na adres mailowy poranatrojke@polskieradio.pl zgodnie z pytaniem/zadaniem podanym na antenie. 

W każdej edycji konkursu spośród nadesłanych zgłoszeń jury wybierze dwie najlepsze odpowiedzi. Potem zadzwoni do ich autorów i zaprosi do rozgrywki głównej, która odbędzie się na antenie w paśmie kulturalnym audycji "Trójka do Trzeciej" (ok. godz. 14.40). Po wywołaniu autorów dwóch wybranych odpowiedzi, prowadzący audycji na żywo zada im 3 pytania zamknięte oraz poda 3 możliwe odpowiedzi do wyboru.

Nagrodą w konkursie jest zestaw książek i gadżetów ufundowanych przez Instytut Adama Mickiewicza o wartości 999,92 zł brutto za sztukę.

Przed udziałem w konkursie należy zapoznać się z jego >>>REGULAMINEM<<<.


. .

Polecane