Rafał Zawierucha w Międzyzdrojach: cieszę się, że mogę tu być

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Rafał Zawierucha w Międzyzdrojach: cieszę się, że mogę tu być
Rafał ZawieruchaFoto: Shutterstock.com/Ovidiu Hrubaru

– Cieszę się, że mogę być w Międzyzdrojach, spotykać się i rozmawiać z fantastycznymi ludźmi, którzy tu przyjeżdżają – mówi Rafał Zawierucha, który nie po raz pierwszy uczestniczy w Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach.

 Byłem tu już raz ze spektaklem, doświadczyłem tego od strony zawodowej. Dzisiaj jestem gościem festiwalu, to dla mnie niezwykłe wyróżnienie  podkreśla aktor.

Spotkanie z ludźmi, którzy kochają sztukę

 Festiwal jest dla mnie spotkaniem z ludźmi, którzy kochają kino, teatr, twórców, ale i w ogóle sztukę. Usłyszałem od osób, które działają na rzecz festiwalu, wykonują ogromną pracę, że jest on ciągle w rozwoju  dodaje rozmówca Pawła Turskiego. 


Czytaj także:


Czym jest Festiwal Gwiazd z perspektywy gwiazdy?  To spotkanie tego nieba, na którym gwiazda może świecić. A niebo to widownia. Widzowie od świtu do nocy, od nocy po świt, cieszą się tym i doceniają kulturę, sztukę i twórców, którzy tutaj przyjeżdżają, żeby podzielić się tym, co akurat stworzyli na swoim polu pracy  podkreśla aktor.

Czasy dzieciństwa i poziom cukru

Gość Trójki wśród zalet festiwalu wymienia bliskość morza.  Przypomina mi to moje dzieciństwo, kiedy jeździłem nad morze. Te wszystkie kramy, kolory, które można spotkać na każdym kroku. Osobiście wyeliminowałby trochę cukru, ale wiem, że dzieci kochają cukier, tak że w sumie to może i dobrze, bo robi się słodko, jest dużo energii  dodaje z uśmiechem i ujawnia naszym słuchaczom, nad czym obecnie pracuje.


Posłuchaj

3:56
Rafał Zawierucha o Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach (Bed and breakfast/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+
 

Polecane