Wielkie, sportowe emocje. Trwa "Wimbledon 2022 w Trójce"

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Wielkie, sportowe emocje. Trwa "Wimbledon 2022 w Trójce"
Trwa "Wimbledon w Trójce 2022"Foto: PR

Relacje, ciekawostki i studio sportowe. Trwa Wimbledon – najstarszy i najbardziej prestiżowy turniej tenisowy na świecie. Program 3 Polskiego Radia śledzi potyczki na kortach trawiastych i zaprasza do wspólnego przeżywania wielkich, sportowych emocji.

Wimbledon rozgrywany jest od 1877 roku jako Mistrzostwa Anglii. Turniej od lat gromadzi najlepszych zawodników i tysiące fanów tenisa z całego świata. Dziennikarze Programu 3 Polskiego Radia zapraszają na codzienną dawkę najnowszych informacji i doniesień wprost z jednego z najbardziej prestiżowych wydarzeń świata sportu. 

Do słuchania relacji z Wimbledonu na antenie Trójki zapraszamy od poniedziałku do piątku o godz. 16.20, a w soboty i niedziele o godz. 17.50. Najnowsze doniesienia z kortów Londynu można usłyszeć także w porannej audycji "Pora na Trójkę" (po godz. 7.05) oraz w popołudniowej "Zapraszamy do Trójki" (po godz. 18.05). Zachęcamy do całodniowego śledzenia anteny. Obiecujemy, że przez cały czas trwania turnieju, nie zabraknie sportowych emocji oraz ciekawostek ze świata tenisu. 
"Wimbledon 2022 w Trójce" trwa do 10 lipca.

Relacji z Wimbledonu oraz rozmów i ciekawostek z londyńskich kortów można słuchać codziennie na antenie Trójki oraz na specjalnej stronie "Wimbledon 2022 w Trójce".

"Wimbledon 2022 w Trójce" .

Polecane