Andy Fletcher (1961-2022). Trójka wspomina muzyka Depeche Mode

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Andy Fletcher (1961-2022). Trójka wspomina muzyka Depeche Mode
Andy Fletcher (1961-2022)Foto: Forum/Daniel DeSlover / Zuma Press

Nie żyje współzałożyciel formacji Depeche Mode Andy Fletcher. Legendarnego artystę, słownie i muzycznie, wspominaliśmy w audycji "Pora na Trójkę". Muzyki Depeche Mode będzie można posłuchać również w Trójkowych audycjach: "Zapraszamy do Trójki" oraz "Scena Kodyma".

W wieku 60 lat zmarł Andy Fletcher, współzałożyciel grupy Depeche Mode, w której grał na instrumentach klawiszowych i gitarze basowej. W czwartek 26 maja zespół poinformował o śmierci muzyka.

"Fletch miał złote serce i był zawsze na miejscu, kiedy trzeba było wsparcia w potrzebie, rozmowy, śmiechu czy zimnego piwa. Sercem jesteśmy z jego rodziną i prosimy o uszanowanie jej prywatności w tym trudnym czasie" - napisano na profilu Depeche Mode na Twitterze.


Andy Fletcher był bohaterem piątkowej audycji "Pora na Trójkę" (godz. 6.00-9.00). Ponadto utwory Depeche Mode pojawią się dziś w "Zapraszamy do Trójki" (godz. 15.00-18.00) oraz w "Scenie Kodyma" (godz. 19.00-20.00). Jędrzej Kodymowski w całości poświęci swój program muzyce Andy'ego Fletchera i jego formacji.

Polecane