Trójka na SnowFest 2022 – relacje, rozmowy i koncert Bitaminy

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Trójka na SnowFest 2022 – relacje, rozmowy i koncert Bitaminy
Dziewiąta edycja SnowFest odbędzie się w dniach 4-5 marca 2022 roku w SzczyrkuFoto: mat. promocyjne

W pierwszy weekend marca czeka nas SnowFest 2022 – jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych i sportowych w kraju. Zbliżająca się dziewiąta edycja SnowFest odbędzie się w dniach 4-5 marca. Na miejscu pojawi się także Trójka, którą w Szczyrku będą reprezentować nasi dziennikarze: Justyna Grabarz i Michał "Grabek" Grabkowski. Wesprze ich pozostający w studiu przy ul. Myśliwieckiej Łukasz Ciechański.

Z Trójkowym mikrofonem na SnowFest 2022

W Szczyrku po raz dziewiąty zagoszczą staranie wyselekcjonowana muzyka, zimowe sporty, niezwykłe multimedialne show, pyszne jedzenie oraz niepowtarzalna atmosfera, która stała się znakiem rozpoznawczym tego zimowego festiwalu! SnowFest 2022 w tym roku zrelacjonują nam obecni w Szczyrku Justyna Grabarz i Michał "Grabek" Grabkowski oraz wspierający ich z Trójkowego studia Łukasz Ciechański.

Pierwsze relacje naszych dziennikarzy ze SnowFest 2022 pojawią się w piątek 4 marca w audycji "Zapraszamy do Trójki" w godzinach 17.30-18.00 i poprzedzą audycję "SnowFest w Trójce", którą w godz. 18.05-19.00 poprowadzą Justyna Grabarz i Michał "Grabek" Grabkowski. O SnowFest 2022 będzie mowa także w autorskim programie Łukasza Ciechańskiego "Trzy strony dźwięku"  (godz. 19.05-22.00).  

Sobota rozpocznie się drugim wydaniem audycji "SnowFest w Trójce" (0.05-2.00) którą poprowadzą Justyna Grabarz i Michał "Grabek" Grabkowski. Artyści tegorocznej edycji będą też głównymi bohaterami specjalnego wydania "Trójka budzi" (godz. 5.00-6.00), której gospodarzem będzie Michał "Grabek" Grabkowski. 

Do relacji ze SnowFest 2022 powrócimy w godz. 17.00-18.00 w trzecim wydaniu specjalnej audycji "SnowFest w Trójce", a następnie w programie "Departament Rytmu" (19.05-0.00), podczas którego odbędzie się transmisja koncertu grupy Bitamina prosto ze Szczyrku (godz. 21.00-22.00)

Trójkową relację ze SnowFest 2022 zakończymy niedzielną audycją "SnowFest w Trójce" (0.05-2.00), której gospodarzami będą  Justyna Grabarz i Michał "Grabek" Grabkowski.

Bitamina  Foto: mat. promocyjne Bitamina Foto: mat. promocyjne


SnowFest 2022 w pierwszy weekend marca

Do stolicy Beskidu Śląskiego – Szczyrku zawitają największe nazwiska muzyki elektronicznej, jak: legendarni 2manydjs, uwielbiani w kraju nad Wisłą Metrik i Culture Shock, wspólnie z genialnym MC Linguistics na mikrofonie, oraz polska duma narodowa  Catz’n’dogz. SnowFest 2022 to także nazwiska, które rozpalają zmysły wszystkich miłośników hip-hopu: najważniejszy duet ostatnich lat  PRO8L3M, czy liryczni królowie Łona i Webber z zespołem The Pimps.

Łona i Webber  Foto: Tomasz Kajszczarek Łona i Webber Foto: Tomasz Kajszczarek

To nie wszystkie nazwiska i sylwetki artystów, którzy zaszczycą swoją obecnością SnowFest Festival 2022, gdyż do składu dołączyli również: Rau Performance, Bitamina, rezydenci festiwalu Ros Addiction i Last Robots, ale także międzynarodowe sławy  Chase & Status, których nowy album ukaże się w maju, więc można spodziewać się przedpremierowo numerów z ich zapowiadanego krążka.


Najczęściej czytane

SnowFest Festival prezentuje zróżnicowany i eklektyczny program muzyczny, którego ważny trzon stanowić będzie także Strefa Jelenia. Pojawią się w niej rezydenci najlepszych polskich klubów: DJ NOZ, Felipe, 33Szczepan (Gombao33), Spisek Jednego, Punchline, DNTRT, Deyna, a na żywo wystąpią CatchUp i Święty Bass (Miły ATZ & Phunkill).


SnowFest 2022 (mat. prasowe) SnowFest 2022 

Poza programem artystycznym na SnowFest Festival odbędą się również zawody sportowe z udziałem topowych riderów freeski oraz snowboardzistów. Przeszkody pod skocznią Skalite po raz kolejny staną się miejscem ekwilibrystycznych pokazów oraz zawodów sportowych, które z roku na rok przyciągają coraz większą rzeszę  zarówno fanów, jak i samych uczestników.

Na koniec ważna informacja: na miejscu czekać będzie specjalny foodmarket, skupiający najważniejszych wystawców gastronomicznych, którzy zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających podniebień!


Last Robots  Foto: mat. promocyjne Last Robots Foto: mat. promocyjne

W Szczyrku na początku marca można spodziewać się świetnych warunków pogodowych, dlatego zachęcamy, aby już teraz planować pobyt na miejscu, kupno karnetów w niższych, promocyjnych cenach, a także rezerwować noclegi w zimowej stolicy Polski!

Więcej informacji na stronie: www.snowfest.pl

SnowFest Festival 2022 | 4-5 marca 2022 | Szczyrk/SnowFest Festival

mat. prasowe/kr/prPolecane