Lanberry zapowiada niespodzianki na niedzielnym koncercie w Trójce

 • Facebook
 • Twitter
 • Wykop
 • Mail
Lanberry zapowiada niespodzianki na niedzielnym koncercie w Trójce
Lanberry na scenieFoto: TRICOLORS/East News

– Postaram się zrobić naprawdę gorący show – obiecuje przed koncertem w studiu im. Agnieszki Osieckiej Lanberry. Goszcząca w audycji Tomasza Żądy wokalistka zdradziła, że w nadchodzących miesiącach chce opublikować dużo nowej muzyki, a na przełomie roku wydać kolejną płytę.

Wielkimi krokami zbliża się koncert Lanberry w studiu radiowej Trójki, zaplanowany na najbliższą niedzielę 6 lutego. W "Naszej tonacji" wokalistka uchyliła rąbka tajemnicy na temat tego występu. Zapowiedziała niespodzianki dla słuchaczy, m.in. w postaci nowych aranżacji jej najpopularniejszych piosenek. Jedną z nich, zatytułowaną "Piątek", udało się jej połączyć z klasykiem rocka, utworem "Kashmir" grupy Led Zeppelin. – Zachęcam do posłuchania tak egzotycznego połączenia. Uwielbiam, kiedy ta piosenka przechodzi w "Kashmir" – mówiła Lanberry w rozmowie z Tomaszem Żądą.

W programie koncertu dominować będą utwory z wydanej w 2020 roku płyty "Co gryzie panią L?". Znajdzie się też miejsce na bardziej intymną odsłonę scenicznej osobowości Lanberry. – Mam taki secik akustyczny w środku koncertowej playlisty, kiedy jestem tylko ja i gitara akustyczna – ujawniła artystka.

Z pewnością możemy się też spodziewać wykonania przez Lanberry jej najnowszej piosenki "Nocny Express", którą stworzyła w sprawdzonym teamie, w skład którego oprócz niej wchodzą Dominic Buczkowski-Wojtaszek i Patryk Kumór (wszyscy razem nominowani byli w 2020 roku do Fryderyków w dwóch kategoriach autorskich). – Fantastycznie nam się pracuje, mam nadzieję, że razem coś jeszcze stworzymy na mój nadchodzący album – mówiła wokalistka.

źródło: YouTube / Lanberry

Lanberry nie chce się jednak spieszyć z wydawaniem kolejnej płyty. Jej premierę planuje na przełom 2022 i 2023 roku, a do tego czasu chce zaprezentować fanom dużo nowych, czasem zaskakujących piosenek. – Cały czas chcę się rozwijać, pokazywać nowe barwy i odcienie, jeśli chodzi o mój głos – deklaruje. Jak brzmi jej głos na żywo, będzie można się przekonać na antenie Trójki już w najbliższą niedzielę po godz. 19.00, kiedy artystka wraz z zespołem wystąpi w studiu im. Agnieszki Osieckiej. – To będzie dla mnie wyjątkowy zaszczyt. Obiecuję, że będzie sporo zaskoczeń – zapowiada Lanberry.


Posłuchaj

47:58
Lanberry zapowiada niespodzianki na koncercie w Trójce (Nasza tonacja/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

 

Lista utworów:

 1. Luna – "Wystarczy"
 2. Lanberry & Feel – "Gotowi na wszystko"
 3. Lanberry – "Nocny Express"
 4. Tom Mika – "Chicago"
 5. Janek Szynal – "Chemiczna noc"
 6. Janek Szynal – "Maraton"
 7. Ania Leon – "Łezki"
 8. Kacper Gołda – "Zapach"
 9. Maciej Lipina feat. Natalia Grosiak & Jan Gałach – "Abyś czuł"
 10. Amelia Andryszczyk – "ZW (zaraz wracam)"
 11. Ochman – "River"

***

Tytuł audycji: "Nasza tonacja"
Prowadzi: Tomasz Żąda
Data emisji: 4.02.2022
Godzina emisji: 12.07

kc

Polecane