"8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Rozmowa z reżyserem Sylwestrem Jakimowem

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
"8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Rozmowa z reżyserem Sylwestrem Jakimowem
Kadr z filmu "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach"Foto: materiały prasowe

Gościem audycji "Trójkowo, filmowo" będzie Sylwester Jakimow, reżyser filmu "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Obraz zagościł właśnie na ekranach polskich kin.

"8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" to kolejna, nowa odsłona komedii o męskich "słabościach". Film jest kontynuacją "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" z 2016 roku. Za kamerą nowej produkcji stanęli reżyser Sylwester Jakimow i operator Tomasz Dobrowolski.

Sylwester Jakimow jest absolwentem Wydziału Reżyserii Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Wyreżyserował wiele seriali telewizyjnych, pracował też jako asystent reżysera "Córek dancingu", "Hiszpanki" czy "Obietnicy".

Jak czytamy w opisie filmu: "Ricky walczy z twórczym kryzysem, Jarosław z atakami paniki, Filip szaleje na giełdzie, Stefan próbuje zapanować nad złością, a Kordian poskładać złamane serce. Tylko Tomek, jako jedyny z przyjaciół, nadal odważnie spełnia marzenia. I w końcu wpada przez to w kłopoty. W wir szaleństw facetów, poza znanymi z poprzedniej części Basią i Zosią, wciągnięta zostanie również zupełnie nowa bohaterka – tajemnicza Pestka".

W filmie występują: Alicja Bachleda Curuś, Mikołaj Roznerski, Zbigniew Zamachowski, Maciej Zakościelny, Piotr Głowacki, Leszek Lichota oraz Karolina Bruchnicka.


Ponadto w audycji:

  • Premiery zagraniczne: "Zaułek koszmarów" w reżyserii Guillermo del Toro oraz "Wszystko poszło dobrze" w reżyserii Francois Ozona  kinowe zapowiedzi obrazów
  • Przed premierą: spotkanie z reżyserem Bartkiem Balą debiutującym realizowanym thrillerem psychologicznym "Rój"
  • aktualności filmowe
  • piosenki z filmów i muzyka filmowa

***

Do wysłuchania audycji "Trójkowo, filmowo" w sobotę (29 stycznia) o godz. 16.05 zaprasza Ryszard Jaźwiński.


mat. promocyjne/zch

Polecane