87. Plebiscyt "Przeglądu Sportowego", ATP Cup w Sydney oraz mistrz świata w żużlu

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
87. Plebiscyt "Przeglądu Sportowego", ATP Cup w Sydney oraz mistrz świata w żużlu
Żużlowy mistrz świata Artiom ŁagutaFoto: Mateusz Mocek/Forum

Jak sportowo zapowiada się 2022 rok? O najważniejszych wydarzeniach i nazwiskach rozmawialiśmy w audycji "Trzecia strona medalu". Nie zabrakło również komentarza na temat aktualnych sukcesów i wiadomości ze świata sportu. 

W  "Trzeciej Stronie Medalu" spotkaliśmy się z laureatami 87. Plebiscytu "Przeglądu Sportowego" i Telewizji Polsat. Kim są? Jakie mają osiągnięcia? Nikogo pewnie nie dziwi zwycięstwo Roberta Lewandowskiego, ale już trzecia lokata wicemistrza świata na żużlu Bartosza Zmarzlika może rodzić wątpliwości. W pobitym polu zostawił kilku mistrzów olimpijskich z Tokio.

À propos żużla: Kibiców czarnego sportu zaprosiliśmy na niemałą gratkę – wywiad z aktualnym mistrzem świata Rosjaninem Artiomem Łagutą. Zapowiedzieliśmy też mistrzostwa Europy w piłce ręcznej mężczyzn oraz podsumujemy mistrzostwa Europy w panczenach – nasze drużyny wypadły bardzo dobrze w kontekście igrzysk w Pekinie. Na wyróżnienie zasługuje zwłaszcza drużyna kobieca, która sięgnęła po złoty medal.

Najczęściej czytane

Ponadto w audycji wspomnieliśmy o łyżwiarstwie figurowym. Porozmawiamy z naszą reprezentantką, Jekateriną Kurakową, i zrelacjonowaliśmy zawody Pucharu Świata w niezwykle efektownej jeździe synchronicznej. Poza tym zapowiedzieliśmy najważniejsze wydarzenia sportowe w roku 2022 w USA, podsumowaliśmy  Turniej Czterech Skoczni oraz skomentowaliśmy występ Igi Świątek na turnieju WTA w Adelajdzie. Nie zabrakło również występu naszych tenisistów w ATP Cup w Sydney oraz komentarza na temat zamieszania z udziałem Novaka Djokovicia w Australian Open. Gościem audycji był Lech Sidor, tenisista i działacz. 

Posłuchaj

1:33:58
Jakie najważniejsze wyzwania czekają na polskich sportowców w 2022 roku? (Trzecia strona medalu/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

 

***

Tytuł audycji: Trzecia strona medalu
Prowadzą: Krzysztof ŁoniewskiDariusz Urbanowicz
Data emisji: 9.01.2022
Godziny emisji: 17.10, 18.10

Polecane