Nowy Rok i 357 przebojów w Trójce

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Nowy Rok i 357 przebojów w Trójce
Studio Programu 3 Polskiego RadiaFoto: Małgorzata Sas/Polskie Radio

"357 przebojów Trójki" – to tytuł audycji, która królowała na antenie Programu 3 Polskiego Radia w sobotę, 1 stycznia 2022 roku. Wcześniej, w ostatni dzień roku, stacja zaprosiła na "Sylwestra z Trójką".

Końcówka starego i początek nowego roku na antenie Trójki należą do muzyki. W piątek o godzinie 18.00 przed Trójkowym mikrofonem zasiadł Karol Gnat, by rozpocząć zabawę pod hasłem "Sylwester z Trójką".


Posłuchaj

1:53:22
Sylwester z Trójką. Prowadzi Karol Gnat (Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

 

O godzinie 20.00 zastąpił go Tomasz Żąda, który został ze słuchaczami przez dwie godziny.


Posłuchaj

2:00:43
Sylwester z Trójką. Prowadzi Tomasz Żąda (Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

 

Nowy Rok przywitali Łukasz Ciechański i Tomasz Miara, którzy będą gospodarzami pasma 22.00-1.00.


Posłuchaj

2:58:53
Sylwester z Trójką. Prowadzą Łukasz Ciechański i Tomasz Miara (Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

 


Pierwszą audycję w Programie 3 Polskiego Radia w 2022 roku –  "Nowy Rok z Trójką", poprowadził z kolei Michał Margański. Audycja była nadawana między godziną 1.00 a 4.00.


Posłuchaj

3:00:00
Nowy Rok z Trójką. Prowadzi Michał Margański (Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

 

Prawdziwa muzyczna uczta rozpoczęła się 1 stycznia o godzinie 10.00. Podczas czternastogodzinnej audycji dziennikarze muzyczni stacji przedstawili wybrane utwory z listy "357 przebojów Trójki". Jako pierwszy na antenie pojawił się Tomasz Miara, który został ze słuchaczami do godziny 14.00. Tuż po nim na dwie godziny przed mikrofonem zasiadł Radosław Okrasko. Pasmo 16.00-20.00 należało do Tomasza Żądy, natomiast na ostatniej prostej pałeczkę przejął Łukasz Ciechański, który doprowadzi audycję do finału o północy.

Pełną listę "357 przebojów Trójki", obejmującą najważniejsze utwory w historii stacji, można znaleźć na stronie internetowej. Podczas trwania całej audycji słuchacze mogli dzwonić i proponować swoje własne ulubione piosenki do zaprezentowania na antenie Trójki.

Polecane