Muzyczne nowości z Polski i ze świata

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Muzyczne nowości z Polski i ze świata
Patrick The Pan w TrójceFoto: Andrzej Bołdaniuk/PR

W audycji "Czy już Państwo słyszeli?" pojawiły się muzyczne nowości z Polski i ze świata, mające poprawić samopoczucie. Wszystko z myślą o Justynie Grabarz, którą za mikrofonem zastąpiła Małgorzata Łukowska. 

Posłuchaj

46:54
Muzyczne nowości na lepsze samopoczucie (Czy już państwo słyszeli?/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

 

Marissa Offline

– Kilka dni temu w sieci pojawił się utwór "Offline" autorstwa Marissy. To wokalistka, o której niewiele jeszcze wiadomo. Zdążyło się już nią jednak zainteresować kilku producentów muzycznych. Wśród nich jest Czarny HIFI, który zaczął promować wokalistkę i zaznaczył, że w podobny sposób wywróżył wielką karierę Sanah – powiedziała Małgorzata Łukowska.

Offline / Marissa

 

Mary Spolsky

– Marysia, czyli Mary Spolsky stwierdziła ostatnio, że w swoich piosenkach nie przekazała tego, co chciała. Postanowiła więc napisać książkę. Po sukcesie wydawnictwa do zawartych w książce teksów postanowiła dopisać muzykę. W ten sposób stworzyła projekt literacko-muzyczny w formie audiobooka – usłyszeliśmy w audycji. 

Mery Spolsky - PAPA (fragment audiobooka "Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj") / KayaxTV

Patrick The Pan

– Kolejna nowość to tym razem propozycja duetu. Patrick The Pan i Daria Zawiałow nagrali wspólnie piosenkę "Remanenty serca". Co ciekawe, Patrick, a tak naprawę Piotr, tworzy muzykę już od dziesięciu lat. Swój pseudonim artystyczny zawdzięcza przypadkowi. Chciał się nazywać Patrick The Pen, czyli w tłumaczeniu "Patryk Długopis", co miało nawiązywać do przyboru do pisania, którym stworzył swoje najlepsze kompozycje. Przy wpisywaniu nazwy pomylił się jednak i tak z "Długopisu" został "Patelnią" – opowiadała prowadząca. 

Patrick The Pan feat. Daria Zawiałow - Remanenty serca (Official Video)

***

Tytuł audycji: Czy już Państwo słyszeli?
Autorka: Małgorzata Łukowska
Data emisji: 21.11.2021
Godzina emisji: 16.08

zch

Polecane