Nowoczesne brzmienia z rockowym pazurem. Kalinovski na scenie Trójki [ZOBACZ WIDEO]

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail

Podbił serca widzów programu "The Voice of Poland", zadebiutował "Być może ostatnią płytą", a 28 listopada wystąpił w radiowym studiu im. Agnieszki Osieckiej – Adam Kalinowski alias Kalinovski to kolejny artysta, który zaprezentował swoje umiejętności słuchaczom Trójki.

Urodzony w Łomży 27-latek od dłuższego czasu mieszka w Trójmieście. Wraz z zespołem Black Jeans wydał płytę "Pokolenie Y". Po udziale w 11. edycji "The Voice of Poland" stał się rozpoznawalny w całej Polsce, a jego rockowy wokal i repertuar oczarowały widzów i jurorów programu. 


Bartek Deryło koncert Trójka 1200.JPG
Bartek Deryło – Trójkowy debiutant w studiu im. A. Osieckiej [WIDEO]

27-letni wokalista jest "weteranem" programów typu talent show. Brał udział w "Bitwie na głosy", "Idolu" i "The Voice of Poland". – Bardzo miło je wspominam, jest to fajna przygoda, można poznać superludzi i sporo się nauczyć. Daje to też kopa do dalszej pracy – mówił w piątkowej "Naszej tonacji" Kalinovski

18 listopada Kalinovski wydał debiutancki solowy album, który zatytułował przewrotnie "Być może ostatnia płyta". – Aby stać się rozpoznawalnym, znanym artystą, trzeba mieć jakiś spójny przekaz do zaoferowania odbiorcom. Wydaje mi się, że udało mi się go znaleźć i zarejestrować na tej płycie – mówił w rozmowie z Trójką.


Debiut Kalinovskiego pod patronatem Trójki
KALINOWSKI - Dzień W Dzień promo foto 1200.jpg
Debiut Kalinovskiego pod patronatem Trójki

Jak brzmią na żywo utwory z pogranicza rocka i nowoczesnego popu, słuchacze stacji mogli się przekonać w niedzielę, 28 listopada. W programie koncertu, oprócz niemal całej solowej płyty Kalinovskiego, znalazł się też materiał z albumu nagranego z Black Jeans. Zespół wystąpił w składzie: Adam Kalinowski (wokal), Łukasz Szczęsny (bas, gitara), Artur Twarowski (gitara) i Tomasz Torres (perkusja).

***

Na koncert Kalinovskiego zaprasiliśmy w niedzielę, 28 listopada, o godz. o godz. 19.05. Transmisję można było śledzić na antenie Trójki, Facebooku, w serwisie YouTube oraz stronie internetowej stacji. Dostępny był również streaming wideo.

. .

​ 

Polecane