Polskie Radio Kierowców zaprasza na urodzinową imprezę!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Polskie Radio Kierowców zaprasza na urodzinową imprezę!
Polskie Radio Kierowców świętuje pierwsze urodziny Foto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Polskie Radio Kierowców, najmłodsza antena Polskiego Radia, świętuje swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji w Starej Wsi koło Nadarzyna przy trasie S8 przygotowano mnóstwo atrakcji: m.in. wyścig na torze kartingowym o Puchar Radia Kierowców, symulatory dachowania, rozmowy z ekspertami, policyjne pokazy bezpieczeństwa, Radio Kierowców od kuchni...

Pierwsze urodziny to, podobno, urodziny najważniejsze. Równocześnie redaktorzy Polskiego Radia Kierowców mają nadzieję, że właśnie przez ten rok dużo się zmieniło: Polacy jeżdżą spokojniej i bezpieczniej. – Tego byśmy sobie życzyli z okazji pierwszych urodzin – deklaruje Kuba Marcinowicz, który dla Trójki opowiada o tym, co czeka na tych, którzy pojawią się w Starej Wsi.


Polskie Radio Kierowców.jpg
Audycje na czterech kółkach – startuje Polskie Radio Kierowców!

Posłuchaj

6:20
Polskie Radio Kierowców organizuje urodzinową imprezę (Zapraszamy na weekend/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

– Nasz program jest adresowany nie tylko do kierowców, okazuje się, że mnóstwo osób słucha nas, siedząc za... biurkiem. Bo absolutnie każdy znajdzie coś dla siebie: dużo mówimy o bezpieczeństwie, dużo mówimy o motoryzacji – wylicza Kuba Marcinowicz. – Myślę, że każdy, nawet ten najmłodszy, znajdzie coś ciekawego dla siebie na naszej antenie – dodaje.

– Polskie Radio Kierowców jest dostępne w aplikacji, a również w systemie DAB+ na terenie całej Polski. Jednak to, co jest chyba najważniejsze, to kontakt z naszymi słuchaczami, naszymi kierowcami, czyli informacja z pierwszej ręki. Od nich wiemy, co dzieje się na drogach – mówi redaktor. – Jeszcze kilka lat temu informowaliśmy się przez CB-radio o tym, co dzieje się na drodze: dzisiaj trochę przejęliśmy tę funkcję. Nasi słuchacze przez aplikację mogą wysłać informację o tym, co się dzieje na danym odcinku drogi: czy stoimy w korku, czy doszło do wypadku, czy są jakieś prace. Mogą też oczywiście zadzwonić, a ta informacja idzie dalej – wskazuje.

Polskie Radio Kierowców ma już rok!/YouTube Polskie Radio


Polskie Radio zaprasza wszystkich w sobotę, 16 października, od godz. 10.00: Stara Wieś koło Nadarzyna, dojazd drogą S8!


***

Tytuł audycji: Zapraszamy na weekend
Prowadzi: Piotr Firan
Gość: Kuba Marcinowicz (Polskie Radio Kierowców)
Data emisji: 16.10.2021
Godzina emisji: 8.22

pr/zch


Polecane