Kopalnia muzycznych wrażeń. W oczekiwaniu na CARBON Silesia Festival

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Kopalnia muzycznych wrażeń. W oczekiwaniu na CARBON Silesia Festival
CARBON Silesia Festival odbędzie się na terenie Sztolni Królowa LuizaFoto: mat. promocyjne

Przed nami kolejny "Muzyczny Weekend w Trójce", który rozpocznie się w piątek 3 września. Wtedy rusza święto muzyki elektronicznej, czyli CARBON Silesia Festival. Podczas pierwszej w historii edycji wydarzenia, która będzie miała miejsce w industrialnej przestrzeni Sztolni im. Królowej Luizy w Zabrzu, widzowie będą świadkami wspaniałych występów, live actów, setów didżejskich i paneli dyskusyjnych.

WMT_eventcover_1200x660.jpg
Muzyczny weekend w Trójce: 58. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu oraz Carbon Silesia Festival

Koncerty, sety DJ-skie, panele dyskusyjne

– Spotkamy się po to, by posłuchać muzyki elektronicznej, alternatywnej, niekomercyjnej – zapowiada organizator CARBON Silesia Festival Igor Fleiszer. – Na trzech scenach w ciągu dwóch dni wystąpi ponad 35 artystów, z czego 11 z zagranicy. Do tego czołowi przedstawiciele gatunku, m.in. Kamp!, Rysy, BOKKA i wielu innych doskonałych producentów, didżejów oraz muzyków.Śląsk zamyka festiwalowy sezon

Wojciech Kałuża, wicemarszałek województwa śląskiego ma nadzieję, że sukces festiwalu przyczyni się do promocji Śląska jako organizatora dużych imprez o wymiarze rekreacyjnym i muzycznym. – To najmłodszy festiwal na mapie polskich festiwali, w zasadzie domykający festiwalowy sezon. Włączamy trochę młodsze pokolenie, które lubi muzykę elektroniczną. Oczywiście zapraszamy do zwiedzania kopalni i tego wyjątkowego miejsca – powiedział w rozmowie z Trójkowym reporterem Pawłem Turskim.

Carbon Silesia festival logo 1200.jpg
Weekend z muzyką elektroniczną w industrialnej przestrzeni

Posłuchaj

2:39
Kolejny "Muzyczny Weekend w Trójce" tym razem w Zabrzu. Zbliża się CARBON Silesia Festival (Pora na Trójkę)
+
Dodaj do playlisty
+

Polecane