Prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska o Scenie Debiutów Trójki

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska o Scenie Debiutów Trójki
Prezes Polskiego Radia Agnieszka KamińskaFoto: Cezary Piwowarski

W piątek (6 sierpnia) rozpoczyna się Festiwal Naturalnie Mazury 2021 w Węgorzewie. Program 3 Polskiego Radia będzie tam miał Scenę Debiutów Trójki. – Bardzo cieszy mnie to, że Trójka tak mocno promuje debiutantów – mówi prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska.


muzyczny weekend 1200.jpg
Muzyczny weekend w Trójce: Festiwal Naturalnie Mazury w Węgorzewie i Wakacyjne Hity Wszech Czasów w Jastarni

Na wspomnianej scenie wystąpią młodzi polscy artyści tacy jak: Shagreen, Obrasqi czy The Suits. Z Węgorzewa nadawane będą też audycje: "W tonacji Trójki" i "Wykonane w Polsce" Właśnie w tych audycjach mogą zaprezentować się debiutanci. To bardzo ścisła współpraca młodych artystów z Programem 3 Polskiego Radia. Podkreślam, jak bardzo cieszy mnie to, że Trójka ich bardzo mocno promuje  mówi prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska.


Posłuchaj

0:17
Prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska o Scenie Debiutów Trójki (IAR)
+
Dodaj do playlisty
+

 

Na Scenie Debiutów Trójki wystąpią Bartek z Piekła, Alone at Home, Shagreen, Obrasqi, Duch Delta, Nocti, Volentiles, Cold Meat Party, Hellvoid i The Suits.

Na scenie głównej festiwalu zagrają: Wojtek Mazolewski Quintet, Sidney Polak, Happysad, Karaś/Rogucki, Hunter, Dr Misio, Gutek, San Quentin, Kobranocka, Ralph Kaminski, Nocny Kochanek, Mateusz Pospieszalski z zespołem i gośćmi.

***

Z Węgorzewa wyemitowane zostanie czwartkowe wydanie "W tonacji Trójki", które poprowadzi Michał Kirmuć (5 sierpnia, godz. 19.05) i sobotnia audycja Tomasza Żądy "Wykonane w Polsce" (7 sierpnia, godz. 13.05). Nie zabraknie również relacji i wejść reporterskich, które będą pojawiać się na antenie przez cały weekend 5-7 sierpnia.

Zaproszenia na festiwal można zdobyć, słuchając Trójki. Specjalnie dla uczestników Festiwalu Naturalnie Mazury Trójka przygotowała również liczne niespodzianki. Wystarczy sfotografować się na tle Sceny Debiutów Trójki w trakcie koncertów i wrzucić zdjęcie – z widocznym logotypem stacji – na swój profil na Instagramie z oznaczeniem @trojka_polskieradio i hasztagami: #trojkawegorzewo i #trojkadebiuty. Na autorów postów w festiwalowym namiocie Trójki czekają gadżety Programu 3 Polskiego Radia.

Gwiazdami imprezy są w tym roku: Wojtek Mazolewski Quintet, Sidney Polak, Happysad, Karaś/Rogucki, Hunter, Dr Misio, Gutek, San Quentin, Kobranocka, Ralph Kaminski, Nocny Kochanek, Mateusz Pospieszalski z zespołem i gośćmi.

(IAR/mat. promocyjne)

Polecane