Za nami Muzyczny weekend w Trójce: Festiwal Naturalnie Mazury i Wakacyjne Hity Wszech Czasów

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Za nami Muzyczny weekend w Trójce: Festiwal Naturalnie Mazury i Wakacyjne Hity Wszech Czasów
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Taya Ovod/Shutterstock.com

To był weekend muzycznych emocji! Program 3 Polskiego Radia zaprosił słuchaczy na dwa duże muzyczne wydarzenia. W dniach 5-7 sierpnia stacja była obecna na Festiwalu Naturalnie Mazury w Węgorzewie, gdzie stanęła Scena Debiutów Trójki. Plenerowe studio Programu 3 zawitało też do Jastarni, gdzie w sobotę o godzinie 20.00 odbył się koncert "Wakacyjne Hity Wszech Czasów". Na antenie Trójki można było zdobyć zaproszenia do Węgorzewa, a obu wydarzeniom towarzyszyły specjalne akcje dla słuchaczy w social mediach stacji.


wegorzewo_festiwal_naturalnie_1200.jpg
Debiuty, muzyka i Kraina Jezior. Trwa Festiwal Naturalnie Mazury w Węgorzewie

Kontynuując długą tradycję radiowej Trójki, jaką jest wspieranie młodych polskich artystów, na Festiwalu Naturalnie Mazury 2021 w Węgorzewie stanęła Scena Debiutów Trójki. Zaprezentowali się na niej modzi, zdolni muzycy, w tym: Bartek z Piekła, Alone at Home, Shagreen, Obrasqi, Duch Delta (piątek) oraz: Nocti, Volentiles, Cold Meat Party, Hellvoid i The Suits (sobota).


Posłuchaj

0:17
Prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska o Scenie Debiutów Trójki (IAR)
+
Dodaj do playlisty
+


Z Węgorzewa wyemitowane zostało czwartkowe wydanie "W tonacji Trójki", które poprowadził Michał Kirmuć (5 sierpnia, godz. 19.05). Z Mazur wybrzmiała też sobotnia audycja Tomasza Żądy "Wykonane w Polsce" (7 sierpnia, godz. 13.05). Ponadto nie zabrakło relacji i wejść reporterskich, które pojawiały się na antenie przez cały weekend.


Zaproszenia na festiwal można było zdobyć, słuchając Trójki. Specjalnie dla uczestników Festiwalu Naturalnie Mazury stacja przygotowała również liczne niespodzianki. Wystarczyło sfotografować się na tle Sceny Debiutów Trójki w trakcie koncertów i wrzucić zdjęcie – z widocznym logotypem stacji – na swój profil na Instagramie z oznaczeniem @trojka_polskieradio i hasztagami: #trojkawegorzewo i #trojkadebiuty. Na autorów postów w festiwalowym namiocie Trójki czekały gadżety Programu 3 Polskiego Radia.

Gwiazdami imprezy w tym roku byli: Wojtek Mazolewski Quintet, Sidney Polak, Happysad, Karaś/Rogucki, Hunter, Dr Misio, Gutek, San Quentin, Kobranocka, Ralph Kaminski, Nocny Kochanek, Mateusz Pospieszalski z zespołem i gośćmi.


Szczegóły dotyczące wydarzenie można było poznać, klikając TUTAJ. 

***

"Wakacyjne Hity Wszech Czasów" 

jastarnia wakacyjne hity 1200.jpg
"Wakacyjne Hity Wszech Czasów" w Jastarni. "Żebyśmy znowu mogli być razem"

W sobotę 7 sierpnia Trójka zaprosiła na transmisję z – organizowanego wraz z TVP2 i TVP3 – koncertu "Wakacyjne Hity Wszech Czasów" w Jastarni. Na miejscowej plaży wystąpili m.in.: Urszula, Sylwia Grzeszczak, Ewelina Lisowska, Czerwone Gitary, Piersi, Feel, Łzy, Loka, Big Day, Damian Ukeje, Sebastian Riedel, a także gwiazda z zagranicy – wokalista i producent muzyczny – Arash. Koncert prowadzili Marzena Kawa (m.in. radiowa Jedynka) i Karol Gnat (Trójka). Początek wydarzenia i transmisji w Trójce miał miejsce o godz. 20.00.


W ramach muzycznej rozgrzewki przed transmisją koncertu, wprost z plaży Łukasz Ciechański poprowadzi audycję "Departament rytmu" (7 sierpnia, godz. 19.05).

"


Dla uczestników wydarzenia Trójka przygotowała niespodzianki – wystarczyło sfotografować się na tle logotypu Trójki (umieszczonego na flagach, balonach, studiu plenerowym) i wrzucić zdjęcie na Instagram z oznaczeniem @trojka_polskieradio i hasztagiem #trojkajastarnia. Na autorów zdjęć czekały – w namiocie stacji w Jastarni – Trójkowe gadżety.

Więcej na temat koncertu i związanych z nich atrakcji można znaleźć TUTAJ

Polecane