Robert Kwiatkowski: Lewica nie dała się nabrać na fantazje opozycji dot. rządu technicznego

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail

- Głosowanie ws. Funduszu Odbudowy razem z PiS nie byłoby niczym specjalnym, gdyby nie jakieś idiotyczne kalkulacje, które zaczęły się pojawiać w kręgach partii opozycyjnych - powiedział na antenie Programu 3 Polskiego Radia Robert Kwiatkowski, poseł Lewicy.

Gość Salonu Politycznego Trójki odniósł się do fali krytyki, która spadła na Lewicę po głosowaniu ws. Funduszu Odbudowy.

- Stawka była bardzo wysoka, nie było co ryzykować, gdyż Fundusz Odbudowy przyda się nie tylko Polsce, ale i całej Europie. Dziwie się, że np. Leszek Miller, czyli eurodeputowany chciałby uprawiać jakieś gierki i wytykać nam dogadywanie się z PiS. Biorę udział w głosowaniach i zapewniam, że takich głosowań, gdzie głosujemy z PiS czy PO, są dziesiątki. To nie było nic specjalnego i nie byłoby, gdyby nie jakieś idiotyczne kalkulacje, które zaczęły się pojawiać w kręgach partii opozycjnych - powiedział Robert Kwiatkowski.

Dodał, że "Lewica nie dała się nabrać na fantazje ws. rządu technicznego czy wotum nieufności". - Jesteśmy formacją, która twardo stąpa po ziemi, staramy się mieć kontakt z rzeczywistością, w przeciwieństwie do liderów opozycji.

Zachęcamy do wysłuchania całej audycji.


Posłuchaj

13:37
Robert Kwiatkowski o głosowaniu ws. Funduszu Odbudowy (Salon Polityczny Trójki)
+
Dodaj do playlisty
+

 

***

Audycja: "Salon polityczny Trójki"
ProwadzącyBartłomiej Graczak
Gość: Robert Kwiatkowski (poseł Lewicy)
Data emisji: 18.05.2021
Godzina emisji: 8.45

koz

Polecane