Następcy Cybulskiego

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Następcy Cybulskiego
Agnieszka Grochowska w filmie "Trzy Minuty. 21:37" Macieja Ślesickiego. Foto: stopklatka

Oboje są młodzi i utalentowani. Agnieszka Grochowska i Wojciech Zieliński zostali w tym roku nominowani do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego dla najlepszych aktorów młodego pokolenia.

Posłuchaj

Następcy Cybulskiego
+
Dodaj do playlisty
+

Choć są ledwie po trzydziestce, mają już na swoim koncie sporo sukcesów. Razem spotkali się na planie filmu „Nie opuszczaj mnie” Ewy Stankiewicz. On wcielił się w rolę mnicha, człowieka, który wybrał posługę Bogu, ale wbrew sobie zakochuje się. Ona zagrała wybrankę jego serca.

Wojciech Zieliński przypomniał, że na planie zachwycił go profesjonalnym Agnieszki Grochowskiej. Zdjęcia często odbywały się w nocy i były niezwykłe ciężkie.

– Był jeden cudowny dzień kiedy od siedemnastej do dziewiątej wieczorem lano na nas wodę – mówiła ze śmiechem Agnieszka. On, który zawsze uważał się za twardziela miał już dosyć, natomiast ona zupełnie nie dawała po sobie poznać, że jest jej zimno. Patrzył na nią z dużym zdziwieniem. - To rodzaj obowiązkowości. Kiedy mam jakieś zdanie to nie mogę go odpuścić – zdradziła ze śmiechem w studiu aktorka.   

Pozostali nominowani do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego to Magdalena Boczarska, Urszula Grabowska i Matusz Kościukiewicz. Nazwisko laureata poznamy 8 listopada

 
Aby wysłuchać całej audycji wystarczy kliknąć " Następcy Cybulskiego” w boksie "Posłuchaj".

Audycji "Fajny film wczoraj widziałem" można słuchać od poniedziałku do piątku o 10.30.

(miro)

Polecane