Sportowe podsumowanie tygodnia: nie tylko futbol i zapasy

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Sportowe podsumowanie tygodnia: nie tylko futbol i zapasy
Turek Selcuk Can (strój czerwony) i Polak Roman Pacurkowski (szary) w pojedynku kategorii do 72kg podczas zapaśniczych mistrzostw Europy w stylu wolnym i klasycznym, 24.04.2021 w WarszawieFoto: PAP/Andrzej Lange

W pierwszej godzinie dużo futbolu. Po pierwsze spotkamy się na antenie z dyrektorem reprezentacji Polski Jakubem Kwiatkowskim, który opowie o logistyce i przygotowaniach do Euro 2021 w okolicznościach zmiany lokalizacji meczów. Zajmiemy się również Superligą, bo to gorący temat w ostatnim tygodniu.

Wrócimy również do mistrzostw Europy w zapasach – porozmawiamy z prezesem PZ Judo między innymi o tym, kto będzie sekundował złotej medalistce z Lizbony podczas igrzysk w Tokio. Polscy zapaśnicy urządzili sobie medalowe żniwa na stołecznym Torwarze. W studiu na gorąco odwiedzi nas gość, który opowie o tym, co się działo w czempionacie europejskim zapaśników.

Spotkamy się też z dr Urszulą Zdanowicz, wybitnym autorytetem w dziedzinie ortopedii sportowej. Zwiedzimy również Europę wraz z naszymi korespondentami, którzy opowiedzą o najgorętszych wydarzeniach czołowych lig. Zajrzymy również za Ocean. 

***

Do słuchania audycji "Trzecia strona medalu" w niedzielę ( 25 kwietnia) między godz. 17.05 a 19.00 zapraszają Bogusław Solecki i Dariusz Urbanowicz.

Polecane