Czy dzieci pojadą na kolonie?

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Czy dzieci pojadą na kolonie?
Zdjęcie ilustracyjne Foto: Shutterstock

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje. Wielu rodziców zastanawia się nad planowaniem wypoczynku dla swoich dzieci. Czy w tym roku najmłodsi będą mieli szanse wyjechać na kolonie?

Wydaje się, że podobnie jak w ubiegłym roku, kolonie dla dzieci będą mogły dojść do skutku. Oczywiście wszystko z zachowaniem reżimu sanitarnego. Minione wakacje objawiały się względnym uspokojeniem sytuacji pandemicznej. Dzięki temu udało się zorganizować wszystkie obozy, a dzieci mogły wyjechać na wakacje i odpocząć mówił Piotr Suski, organizator obozów i kolonii.

Posłuchaj

2:29
Czy dzieci pojadą na kolonie? (Zapraszamy do Trójki)
+
Dodaj do playlisty
+

 Mimo nałożonych obostrzeń chętnych nie brakuje. Cały czas zgłaszają się rodzice, by wysłać swoje pociechy na różnego rodzaju kolonie. Z doświadczenia nauczyciela wiem, że dzieciom brakuje wyjazdów i spotkań z rówieśnikami. Póki co, obłożenie jest spore. Tym, co warto podkreślić, jest to, że jeśli wyjazdy dojdą do skutku, konieczne będzie przestrzeganie wymogów bezpieczeństwa, które ustalane są przez kuratorium. Wszyscy powinniśmy się liczyć z tym, że uczestników będą obowiązywały wymagania sanitarne, które będą musieli spełniać   wyjaśnił.

 

***

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki
Prowadzi: Karol Gnat
Gość: Piotr Suski (organizator obozów i kolonii)
Data emisji: 23.04.2021
Godzina emisji: 16.16

zch

Polecane