"Biuro myśli znalezionych" – nowa audycja Marcina Zaborskiego

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
"Biuro myśli znalezionych" – nowa audycja Marcina Zaborskiego
Krzysztof Kozłowski i Marcin Zaborski Foto: PR/W. Kusiński

Bohaterami audycji będą wybitni twórcy, artyści, naukowcy i byli politycy, którzy będą dzielić się osobistymi refleksjami na temat zjawisk społecznych, idei, cech narodowych, filozofii i sporów światopoglądowych.

Posłuchaj

Marcin Zaborski zaprasza
+
Dodaj do playlisty
+

W Studiu Muzycznym Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej rozmówcom towarzyszyć będzie zaproszona młodzież akademicka. Audycji będzie można słuchać w każdą ostatnią niedzielę miesiąca.

31 października o godzinie 12.05 odbył się premierowa audycja, której gościem był dziennikarz i filozof Krzysztof Kozłowski – były senator, minister spraw wewnętrznych i szef Urzędu Ochrony Państwa.

Marcin Zaborski – dziennikarz Programu 3 Polskiego Radia od 2000 roku. Pracuje także jako wykładowca akademicki w Instytucie Politologii UKSW. W pracach badawczych zajmuje się komunikowaniem społecznym i politycznym oraz kulturą pamięci. Jest stypendystą Centrum Badań Historycznych Polskiej Akademii Nauk w Berlinie oraz Niemieckiego Instytutu Historycznego w Warszawie. Jest członkiem kolegium redakcyjnego czasopisma naukowego „Athenaeum. Polskie Studia Politologiczne”, Polskiego Towarzystwa Nauk Politycznych oraz International Political Science Association. Laureat konkursu organizowanego przez Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Nauk Politycznych na najlepszą pracę doktorską w Polsce z zakresu nauk politycznych.

 

W boksie "Posłuchaj" można usłyszeć zaproszenie samego prowadzącego, wystarczy kliknąć "Marcin Zaborski zaprasza".

Polecane