Choroba znanych i rozpoznawalnych. Co dolega celebrytom?

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Choroba znanych i rozpoznawalnych. Co dolega celebrytom?
.Foto: Shutterstock

– Człowiek lubi być ważny, doceniany, chwalony i kochany. Jednak po wypiciu koktajlu złożonego z pieniędzy i popularności, często zapada na chorobę, której nazwy jeszcze nie wymyślono, ale którą wielu widzi – mówiła w programie Katarzyna Cygler. Jak kończą się takie stany chorobowe?

– Objawy chorobowe charakteryzują się podwyższonym działaniem, nieskoordynowanymi ruchami kończyn, wybroczynami na niewłasnym ciele oraz nagłymi i niekontrolowanymi wybuchami głodu lub pragnienia określonych substancji – mówiła autorka "Trójkowego detektywa". 

Posłuchaj

3:28
Celebrytoza, czyli na co chorują znani i rozpoznawalni? (Trójkowy detektyw)
+
Dodaj do playlisty
+

Jean Genet 1200 formu.jpg
Jean Genet. Zło w pięknym opakowaniu

– Jeśli chodzi o organy wewnętrzne, chorych dotyka opuchlizna ego, które zaczyna w sposób bolesny uciskać właściciela. Ten w konsekwencji uciska innych. Dodatkowo pojawiają się problemy z liczeniem i rozliczaniem – usłyszeliśmy. – Choroba kręci się tam, gdzie show-business. Dotyka aktorów, muzyków, sportowców i innych rozpoznawalnych osób. To jednak niejedyne problemy, z którymi muszą się zmagać. Przemoc fizyczna, używki i podatki, to najczęstsze, za co lądują za kratkami – dodała Katarzyna Cygler. 

***

Tytuł audycji: Trójkowy detektyw
Prowadzi: Katarzyna Cygler
Data emisji: 02.04.2021
Godzina emisji: 12.19

zch

Polecane