Koncert Marka Niedzielskiego w radiowej Trójce [ZOBACZ WIDEO]

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail

Marek Niedzielski to wszechstronnie utalentowany muzyk, który komponuje, nagrywa i produkuje swoje piosenki. Od dwóch lat razem z Pawłem Stachowiakiem i Maciejem Knopem pracuje nad autorskimi kompozycjami. W tym czasie ukazała się EP-ka "Pies" oraz singiel "Widmo" wyprodukowany przez hiphopowego producenta Sergiusza. Niedawno trójka artystów rozpoczęła pracę nad płytą w studiu Azymut, gdzie powstał już promocyjny singiel "Gry". Najnowsza piosenka Marka, czyli "Chciałem Ci dać" właśnie pojawiła się w serwisach streamingowych. Można jej również słuchać w Trójce oraz na innych antenach Polskiego Radia. 


Posłuchaj

52:42
Muzyczne historie, wyśpiewane hipnotyzującym głosem. Koncert Marka Niedzielskiego w Trójce
+
Dodaj do playlisty
+

 

Chciałbym zaprosić wszystkich Słuchaczy na koncert, który zabiera z foteli w miejsce, gdzie nie ma nic oprócz muzyki. Wy wyobrazicie sobie, że to tak naprawdę dźwięki z letniej, festiwalowej sceny, a my usłyszymy Wasz głośny aplauz po skończonym utworze. Spędźmy ten super czas razem i choć na chwilę zapomnijmy o wszystkim dookoła. Dodajmy sobie wspólnie trochę nadziei. To ajak, jesteśmy umówieni? – mówił, zapraszając na swój występ Marek Niedzielski.

Koncert  odbył się bez udziału publiczności. Można go było słuchać na antenie Trójki w niedzielę 28 marca od godz. 19.05, a także oglądać w formie wideo na stronie i Facebooku stacji oraz kanale YouTube Polskiego Radia.

Polecane