Snowfest Festival z radiową Trójką oraz Czwórką za nami!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Snowfest Festival z radiową Trójką oraz Czwórką za nami!
Snowfest 2021 Foto: mat. promocyjneFoto: mat. prasowe

Czwórka i Trójka po raz kolejny objęły patronat medialny nad największym zimowym festiwalem muzycznym w Polsce. SnowFest Festival w tym roku odbył się online, jednak obie anteny Polskiego Radia aktywnie uczestniczyły w jego przebiegu. 5 i 6 marca w mediach społecznościowych oraz audycjach Programu 3 i Czwórki słuchaliśmy m.in. koncertów m.in. Goorala, DJ Noz, Novika & Mr. Lex czy iRobot.

nowfest online 2021 plakat 1200.png
Trwa SnowFest Online 2021 – największy festiwal muzyki i sportów zimowych w Polsce!

SnowFest Festival Powered by Tauron, którego patronem medialnym są radiowa Czwórka i Trójka, skierowany jest do wszystkich fanów muzyki hip-hop, drum’n’bass, house i electro. Wydarzenie odbyło się 5 i 6 marca. Pierwszy dzień tegorocznej odsłony to SnowFest Flashback był powrotem do występów z archiwów festiwalu.

W piątek 5 marca w audycji "Trójka do trzeciej" było można posłuchać rozmowy z organizatorem SnowFestu, Igorem Fleiszerem, a w programie "Zapraszamy do Trójki" wywiadu z Gooralem. Z kolei film podsumowujący dotychczasowe edycje i zawierający fragmenty występów Goorala i Grubsona mogliśmy obejrzeć od godz. 21.00 na Facebooku Trójki oraz Czwórki.

Najczęściej czytane

Gooral Foto: mat. prasowe Gooral Foto: mat. prasowe

W sobotę 6 marca odbył się SnowFest Showcase, czyli występy DJ-ów oraz koncerty zarejestrowane specjalnie na potrzeby tego wydarzenia w pięknych i wyjątkowych lokalizacjach Szczyrku. Transmisja koncertów na Facebooku Trójki i Czwórki od godz. 17.10. Koncert Goorala, który zagrał jako pierwszy, transmitowany był również w audycji Piotra Barona "Nie tylko gitary".

Ginee  Foto: mat. prasowe Ginee Foto: mat. prasowe

Ostatni set SnowFestu, w wykonaniu Ginee, o godz. 23.00. Nie oznaczało to jednak pożegnania z festiwalem. Retransmisje koncertów tego samego dnia znalazły się w audycjach Czwórki. Goorala, Noviki & Mr. Lex, iRobot do można było posłuchać w "Prywatce" (20.00-22.00), DJ Noz, Last Robots w "Klubotece" (22.00-00.00), a DJ Ros oraz Ginee w "Basstionie" (00.00-02.00).

SNOWFEST 2021 Online / Zapowiedź #1/SnowFest Festival

(mat. prasowe)

Polecane