Ferie z Trójką we wtorek. Sprawdź, co przygotowaliśmy!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Ferie z Trójką we wtorek. Sprawdź, co przygotowaliśmy!
Zdjęcie ilustracyjneFoto: jdrv_art/Shutterstock

Podobno nadchodzi wreszcie upragniony śnieg i mróz. Ale "Ferie z Trójką" tak rozgrzewają, że możemy tego w ogóle nie dostrzec! Dziennikarze Trójki i Polskiego Radia Dzieciom zapraszają codziennie między godz. 12.15 a 14.00!

Ferie 1200x660_3.jpg
Z Polskim Radiem nie można się nudzić. Spędź ferie z nami!

Wtorkowe spotkanie rozpoczęło... oczywiście przywitanie! Tym razem bohaterką była Myszka Fela. Pasowała tutaj doskonale, w końcu jest znana z audycji "Myszka Fela reporterka". Ciekawe rzeczy dzisiaj wywęszyła!

Jak przystało na rasową reporterkę, Fela zadała kilka wnikliwych pytań naszej "Młodej Gwieździe". Tym razem była nią znana tiktokerka Natalia Sisik z którą rozmawialiśmy oczywiście przez telefon.

O godz. 13.10 można było wysłuchać drugą część słuchowiska "Przygoda Niepyłki i Apolinki", a zaraz po niej Krzysztof Łoniewski zaprosił wszystkich na niezwykłą lekcję WF. 

Do tego, że na lekcjach angielskiego przygotowanych przez Aleksandrę Kaczkowską, Mateusza Krautwursta i Nicka Sincklera jest zaskakująco i niezwyczajnie, już się przyzwyczailiśmy. Ale tym razem odcinek nazywał się "Elza – Rutyna dnia"...

A wtorkowe wydanie "Ferii z Trójką" pożegnaliśmy z Grzegorzem Barańskim, który niestrudzenie przekonuje, że komputer nie jest tak straszną maszyną, jak się wydaje.


***

Na "Ferie z Trójką" zapraszamy już jutro w godzinach 12.15 – 14.00

Polecane