Ray Wilson o wyjątkowych niedoskonałościach. Posłuchaj koncertu!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Ray Wilson o wyjątkowych niedoskonałościach. Posłuchaj koncertu!
Ray Wilson bardzo dobrze czuł się na trójkowej scenie Foto: W. Kusiński/PR

Ray Wilson wydał w 2016 roku aż dwa albumy: w maju "Song For A Friend", a w październiku "Makes Me Think Of Home". Materiał z tych płyt zaprezentował na trójkowej scenie w grudniu 2016. 1 stycznia 2021 roku przypomnieliśmy nagranie tego koncertu. 

"Makes Me Think Of Home" to szósty solowy, studyjny album frontmana Stiltskin i Genesis, Raya Wilsona. Ukazał się niedługo po premierze akustycznej płyty "Song For A Friend", która na półki sklepowe trafiła wiosną tego roku, zbierając bardzo pozytywne recenzje. 

"Makes Me Think Of Home" przynosi mieszankę muzyki popowej, rockowej i progresywnej, naznaczonej charakterystycznym wokalem. - Album porusza temat radości z wolności, którą możemy się cieszyć i którą ze strachu przed samotnością bierzemy za pewnik - mówi Ray Wilson. 


Posłuchaj

55:14
Niedoskonałości, które sprawiają, że jesteśmy wyjątkowi, Ray Wilson na scenie Trójki
+
Dodaj do playlisty
+

 

Suzanne Vega pap 1200.jpg
Suzanne Vega. Legendarny koncert w Trójce

Podkreśla niedoskonałości, które sprawiają, że jesteśmy wyjątkowi, i przypomina o tym, że nie powinniśmy się ich bać, tylko je zaakceptować. Sięgając po słowa Leonarda Cohena: "There is a crack in everything. That's how the light gets in" ("We wszystkim są pęknięcia. Tak wpada światło"). 

Zapraszamy do wysłuchania nagrania koncertu!
Polecane