The Suits: dzisiaj premiera teledysku utworu "PayN"

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
The Suits: dzisiaj premiera teledysku utworu "PayN"
The Suits w TrójceFoto: Polskie Radio

Młoda, dobrze rockujaca grupa The Suits planuje na poniedziałek premierę teledysku do utworu "PayN". Słuchacze pewnie już znają ten utwór z trójkowej anteny, gdyż nie raz był prezentowany. Od godz. 15 do świetnej muzyki dołączył także obraz.


Maria Sadowska fot Iza Grzybowska 1200.jpg
Czas pandemii - czas zmian, także w kulturze

Premiera muzyczno-filmowa na koniec roku: młody, polski, dobrze rockujący zespół The Suits w poniedziałek o godzinie 15.00 zaprezentuje teledysk do utworu "PayN". Tym utrzymanym w klimacie refleksyjno-nostalgicznym teledyskiem grupa promuje swój debiutancki album "Tied". 


Posłuchaj

5:18
Premiera teledysku utworu Payn grupy The Suits (Pora na Trójkę)
+
Dodaj do playlisty
+

– To bardzo osobista piosenka mówiąca o samotności, braku zrozumienia. Samotność jako brak drugiej osoby, z którą dzielimy życie, ale to może być również samotność wewnątrz samego siebie – mówi o tej piosence wokalista i autor tekstów Kuba Lotz.

– Z pewnością nawiązuje do pandemii, w której przychodzi nam żyć, a czarne myśli zatruwają naszą głowę. Okłamujemy się, że damy sobie z tym radę, ale bez pomocy i wsparcia nie oczyścimy się z bólu, jaki nas trawi, a samotność jedynie go pogłębia – tłumaczy muzyk.

The Suits - PayN (official music video)/The Suits

*** 

Tytuł audycji: Pora na Trójkę
Prowadzą: Łukasz CiechańskiMałgorzata Łukowska
Data emisji: 28.12.2020
Godzina emisji: 6.19

pr


Polecane