Urszula Dudziak. O recepcie na szczęście i zszywaniu zerwanych więzi

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Urszula Dudziak. O recepcie na szczęście i zszywaniu zerwanych więzi
Urszula Dudziak podczas koncertu z cyklu "To, co najpiękniejsze..."Foto: D. Golik/PR

Ostatnia w tym roku "Zagadkowa niedziela" zaskoczyła słuchaczy. Ona zawsze zaskakuje, ale tym razem - ponad zwykłą miarę. Czym? Osobą prowadzącej, gdyż w pierwszej godzinie programu zamiast Kasi Stoparczyk za mikrofonem usiadła Ola Kaczkowska. Ależ niespodzianka!


bajor 1200.JPG
Michał Bajor: nie słucham swoich płyt

Niespodzianką był także zagadkowy gość: Urszula Dudziak, znakomita wokalistka jazzowa. W świątecznej rozmowie z Kasią opowiadała o swojej karierze i tremie na scenie, ale przede wszystkim o dzieciństwie, radości życia i tym, jak zszyć to, co rozerwane, rozdzielone między ludźmi.


Posłuchaj

1:44:48
Rozmowa z Urszulą Dudziak (Zagadkowa niedziela/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

– Ludzie mnie pytają, kiedy mam wakacje, a ja odpowiadam, że wakacje mam zawsze. Bo kocham to, co robię. I mam radość w sercu od rana do wieczora. I tę radość dzielę i podaję dalej ludziom. A ci ludzie także ja dzielą i podają jeszcze dalej – mówi o swoim podejściu do życia i do ludzi Urszula Dudziak. 

– Myślę, że każdy ma jakiś dar, tylko trzeba go dostrzec i odszukać. Nie jest to proste, ale możliwe. I ważne. Dlaczego? Kiedyś uważało się, że jeśli człowiek nie wykorzystuje swojego potencjału, to choruje. I ja też tak uważam – tłumaczy wokalistka. – Bo ma się niezwykłą energię, która jest uwięziona, hasa w naszym organizmie i robi krzywdę - dodaje.

Urszula Dudziak – Moja Kolęda (Official Audio)


***

Tytuł audycji: Zagadkowa niedziela
Prowadzą: Aleksandra KaczkowskaKatarzyna Stoparczyk
Gość: Urszula Dudziak (wokalistka jazzowa)
Data emisji: 27.12.2020
Godzina emisji: 9.06, 10.06

pr


Polecane